Serafin Jitrocel 90 ks kapslí

Přírodní bylinné kapsle – dýchání, střeva, mikroflóra, očista.

 
Skladem (2 ks)
421 Kč / ks

Jak přípravek působí

 

1. Dýchání
Jitrocel kopinatý přispívá k normální funkci dýchacího systému.

2. Imunita
Jitrocel kopinatý přirozeně podporuje imunitu.

3. Očista, vylučování
Jitrocel kopinatý přispívá k normálnímu vylučování a očistě.

4. Střevní mikroflóra
Jitrocel kopinatý přispívá k normální střevní mikroflóře.

Tajemství skvělého účinku

Použití kvalitních bylin ve formě extraktu. To je tajemství skvělého účinku! Extrakt vzniká luhováním byliny nebo houby v médiu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině či houbě je speciální technologií vysušen na prášek, který se následně dávkuje do kapslí.

Extrakty mají vysokou kvalitu, skvělou vstřebatelnost a jsou velmi účinné. Extrakty obsahují daleko více účinných látek než namletá bylina nebo houba a také jeho vstřebatelnost v organismu je velmi vysoká.

Objem 300 mg v 1 kapsli

Složení: extrakt z jitrocele kopinatého (Plantago lanceolata)

Dávkování: 1× denně 1 kapsli

 

Tajemství skvělého účinku

Použití kvalitních bylin ve formě extraktu. To je tajemství skvělého účinku! Extrakt vzniká luhováním byliny nebo houby v médiu, kterým je nejčastěji voda. Silný výluh, který obsahuje koncentrovaný komplex účinných látek obsažených v rostlině či houbě je speciální technologií vysušen na prášek, který se následně dávkuje do kapslí.

Extrakty mají vysokou kvalitu, skvělou vstřebatelnost a jsou velmi účinné. Extrakty obsahují daleko více účinných látek než namletá bylina nebo houba a také jeho vstřebatelnost v organismu je velmi vysoká.

Najdete nás i na MALL.CZ