Serafin Prolaktin mínus 90 ks kapslí

Přírodní bylinné kapsle Klouby obsahují zinek a vápník přispívající k normálnímu stavu kostí, ale také kolagen a vitamín C napomáhající k zachování pevnosti a elasticity chrupavek. Obohaceno navíc o vitamíny B3 a B1, které přispívají k normálnímu metabolismu.

 
Skladem (1 ks)
421 Kč / ks

Přírodní kapsle představují jednu z nejkoncetnrovanějších forem užívání bylin a hub. Ty jsou v nich ve formě extraktu, který je dobře vstřebatelný. Naše kapsle jsou celulózové a tedy vhodné i pro vegetariány. A pokud vám polykání kapslí nevyhovuje, můžete si prášek vysypat z kapsle do malého množství vody a vypít.

 

Jak přípravek působí 

1. Prolaktin
Mucuna pruriens 98% L-DOPA – extrakt ze „sametové fazole“ vysokým obsahem látky L-DOPA – napomáhá normálnímu metabolismu prolaktinu

2. Nervová rovnováha
Mucuna pruriens 98% L-DOPA – extrakt ze „sametové fazole“ vysokým obsahem látky L-DOPA – napomáhá normálnímu metabolismu růstového hormonu a podporuje nervovou rovnováhu (prekurzor dopaminu)

3. Plodnost
Mucuna pruriens 98% L-DOPA – extrakt ze „sametové fazole“ a zinek podporují plodnost a funkce reprodukčního systému

4. Menstruační komfort
Drmek podporuje menstruační komfort u žen

 

Objem
300 mg v 1 kapsli

Složení
kolagen, extrakt z Polyporus umbellatus, extrakt ze shiitake (Lentinula edodes), kyselina askorbová, ovovital® (z vaječných skořápek), mléčnan zinečnatý, niacin (B3), thiamin (B1), pyridoxyn (B6), stearan hořečnatý

Najdete nás i na MALL.CZ