Serafin Vilcacora 90 ks kapslí

Přírodní bylinné tablety sestavené podle originální receptury, chráněné ochrannou známkou, určené na konkrétní problém: podpora přirozené imunity.

 
Skladem (2 ks)
421 Kč / ks

Přírodní kapsle představují jednu z nejkoncetnrovanějších forem užívání bylin a hub. Ty jsou v nich ve formě extraktu, který je dobře vstřebatelný. Naše kapsle jsou celulózové a tedy vhodné i pro vegetariány. A pokud vám polykání kapslí nevyhovuje, můžete si prášek vysypat z kapsle do malého množství vody a vypít.

Svatá rostlina Inků

Vilcacora roste v tropických lesích Amazonie. Je to světle hnědá popínavá rostlina, mylně nazývaná liánou. U násady každého páru listů se nacházejí trny, připomínající drápek. Díky tomu je rostlina nazývána „kočičí dráp”.

Pro své vlastnosti byla Vilcacora považována Inky za svatou rostlinu. O jejím působení hovoří mnoho indiánských legend. Jako léčivé se používají listy ale hlavně kůra. Avšak pouze vnitřní část kůry obsahuje všechny potřebné složky. Vnější kůra je odpadem, který je však bohužel někdy nabízen dodavateli jako kůra vnitřní. Kombinace alkaloidů obsažených ve vnitřní části kůry z ní činí neobyčejně účinný prostředek o širokém spektru působení.

Objem

300 mg v 1 kapsli
 
Složení: extrakt z vilcacory (Uncaria tomentosa), stearan hořečnatý

 

Dávkování

3× denně 1 tabletu mezi jídly

 
Najdete nás i na MALL.CZ