Serafínkův dětský sirup 200 ml

Dětský sirup obsahující jitrocel kopinatý v BIO kvalitě, reishi, agaricus, echinaceu a camu camu. Na podporu imunity a dýchacích cest.

 
Skladem (4 ks)
312 Kč / ks

Jak přípravek působí

1. Imunita
Jitrocel kopinatý v BIO kvalitě a Echinacea podporují přirozenou imunitu

2. Střevní mikroflóra
Jitrocel podporuje přirozenou střevní mikroflóru

3. Dýchání
Jitrocel a Echinacea napomáhá normální funkci dýchacího systému.

4. Játra, střeva
Jitrocel podporuje funkci jater, trávicího traktu, střev, žaludku a přirozenou střevní mikroflóru.

Odpovídáme na vaše zvídavé dotazy ...
Serafínkův dětský sirup se stal naším nejprodávanějším produktem. Zde jsou odpovědi na ty nejčastější dotazy.

Na podporu imunity stačí užívat nižší dávku? U dítěte do 3 let 1x denně?
Z počátku, zhruba 10 dní doporučujeme 2x denně, pak snížit dávku na 1x denně.

Jak dlouho se může užívat jako prevence? A může se sirup užívat jen jako prevence?
Ano, sirup je skvělý pomocník v preventivní léčbě. V případě prevence užívejte nižší doporučenou dávku. Užívání je dlouhodobé, třeba i půl roku, s tím, že po jednom měsíci doporučujeme týden pauzu a pak pokračovat v tomto cyklu.

Jak dlouho máme sirup užívat?
Obecně doporučujeme užívat 1 měsíc, 1 týden pauza a znova. V případě opravdu velkých chronických obtíží užívejte v zimním a podzimním období 2 měsíce v kuse a pak teprve pokračovat v cyklu po jenom měsíci.

Může se sirup kombinovat s antibiotiky?
Kombinaci s antibiotiky nedoporučujeme, ale můžete jej nasadit ihned po antibiotické léčbě.

Mohu sirup kombinovat s vitamínem C a dalšími přípravky na podporu imunity?
Serafínkův dětský sirup je sám o sobě velmi účinný. Kombinace s chemickým vitamínem C, kyselinou askorbovou, snižuje jeho účinky. Sirup obsahuje přírodní vitamín C ve formě ovoce Camu camu. Ostatní doplňky stravy na podporu imunity jsou dle našich zkušeností zbytečné.

Na jak dlouho vydrží jedno balení?
Při dávkování 3x denně kávová lžička, tak je v příbalovém letáku, tak jedno balení vydrží cca na 14 dní.

Je možné k sirupu dávat bylinné čaje?
Pokud užíváte sirup preventivně, tak to není nutné. Jestliže je zařazen do léčby např. akutního nachlazení, tak jej můžete kombinovat s odpovídajícími bylinnými čaji nebo s čajovým koncentrátem Průdušky a plíce

Můžete mi říct zkušenost oproti imunoglukanu?
Imunoglukan je název sirupu, který se dá koupit v lékárně. Obsahuje isolovaný imunoglukan z hlívy ústřičné a vitamín C v chemické formě. Dle výzkumů laboratoří potravinářské fakulty v Praze dělaný pro naši společnost chemický vitamín C velmi snižuje účinky betaglukanů. V Serafínkově sirupu jsou obsažené extrakty s celé houby ,kde jsou nejenom betaglukany, ale i jiné přírodní látky, které napomáhají vstřebávání betaglukanů. Serafínkův sirup obsahuje Reishi a Agaricus. V Serafínkově sirupu je přírodní vitamín C z ovoce Camu Camu a další byliny se svými skvělými účinky jako je třeba Echinacea. Serafínkův sirup má komplexní účinky na imunitu, plíce, průdušky, střeva. Je přírodní a funguje.

Je obsažený xylitol bezpečný, nepoškozuje střeva?
Xylitol je přírodní cukr, označuje se také jako březový cukr a je přirozeně přítomný v ovoci a zelenině. Jeho výhodou je nízká kalorická hodnota a také to, že neškodí zubům. Pouze ve VYSOKÝCH DÁVKÁCH MŮŽE MÍT PROJÍMAVÝ ÚČINEK. Stejně jako když sníte hodně švestek, které jej také obsahují. Střeva rozhodně nepoškozuje. Je to přírodní cukr.

Najdete nás i na MALL.CZ