Eco Clean tekutý prací prostředek - Levandule 1 l

100% přírodní a přitom účinný. S certifikacemi Ecocert, Vegan a 100% recyklované lahve. Ekologický prací gel s vůní éterických olejů. Na bázi přírodních a BIO ingrediencí rostlinného původu, biologicky rozložitelných. S vůní čistě na bázi přírodních éterických olejů a květové vody. S BIO květovou vodou z levandule, s levandulovým éterickým olejem. Bez optických zjasňovačů, barviv či enzymů...

 
Skladem (4 ks)
159 Kč / ks

● 100% PŘÍRODNÍ PRACÍ GEL

● ECOCERT A VEGAN CERTIFIKOVANÝ

● V CERTIFIKOVANÝCH 100% RECYKLOVANÝCH LAHVÍCH

 

Ekologický prací gel s vůní éterických olejů. Na bázi přírodních a BIO ingrediencí rostlinného původu, biologicky rozložitelných. S vůní čistě na bázi přírodních éterických olejů a květové vody. Ideální na všechno barevné i bílé prádlo, z bavlny, lnu, konopí a různých dalších tkanin, s výjimkou vlny a hedvábí, pro praní od 30 do 95°C.

- s BIO květovou vodou z levandule

- s levandulovým éterickým olejem

- bez optických zjasňovačů, barviv či enzymů

 

Eco Clean - ČISTÝ, ÚČINNÝ, ZELENÝ 

● respekt k naší planetě 

● přírodní a bio ingredience

● 100% biologicky rozložitelné ingredience

● 100% recyklované lahve

● netestováno na zvířatech

● vyrobeno v Dánsku

Bez syntetických vůní, barviv, enzymů, konzervantů, bez ropných derivátů

Složení (Ingredients): 5-15% Anionic Surfactants, 5-15% Nonionic Surfactants, <5% Perfume (kromě jiného: přírodní esenciální oleje. Obsahuje Linalool). Další obsah: Aqua, Sodium Citrate, Alcohol* (Lavandula Angustifolia Flower/leaf/stem Water, Alcohol)*

*0,85 % celkového obsahu ingrediencí je z BIO zemědělství (0,80 % BIO alkohol; 0,05 % BIO květová voda)

100 % celkového obsahu ingrediencí je přírodního původu


Eco Clean, to jsou ekologické čisticí prostředky vyráběné v Dánsku, se složením podle přísných standardů certifikace Ecocert.

Eco Clean zahrnuje jak čističe pro různé každodenní potřeby čištění a mytí, jako jsou intenzivní čistič a odstraňovač vodního kamene - výborný pro mytí koupelen, anebo WC čistič - mimochodem se 100 % ingrediencí přírodního původu, tak prostředky na praní prádla anebo na mytí nádobí. Produkty jsou nositeli certifikaci Ecocert, Vegan a 100% recyklovaná lahev.

 

Ekologické prací gely Eco Clean, 100% přírodní a přitom účinné. Na bázi přírodních a BIO ingrediencí rostlinného původu, biologicky rozložitelných. S vůní čistě na bázi přírodních éterických olejů a květové vody. Bez optických zjasňovačů, barviv či enzymů. S variantami vůně Svěží citrus a Levandule. S certifikacemi Ecocert, Vegan a 100% recyklované lahve.

 

Přírodní čisticí prostředek certifikovaný ECOCERT Greenlife podle standardů ECOCERT a rovněž nositel certifikací Vegan a 100% recyklované lahve (certifikace týkající se ekologičnosti obalu, garantuje, že pro výrobu lahve byl použit ze 100% recyklovaný plast). 

Ecocert+logo[1]

Logo_Vegan_zelené ECN_recyklované lahve_větší rozlíšení_web

 

Najdete nás i na MALL.CZ