EPIGEMIC®

  dna-1500076_1920-768x504

 

Doplňky stravy EPIGEMIC® dokáží mnohem víc než jen doplnit chybějící živiny. Umějí nám pomoci naplno využít potenciál našeho těla.

Řada produktů EPIGEMIC® zahrnuje byliny a živiny využívané odpradávna příslušníky různých kultur, ale i rostlinné či živočišné substance, které věda objevila teprve nedávno. Co mají společného? Kromě přírodního původu také svůj specifický vliv na psychickou i fyzickou odolnost organismu.
Naše výrobky v sobě neskrývají jen kvalitní suroviny a sofistikované zpracování. Jsou vytvořeny na základě výsledků posledních vědeckých výzkumů, které se soustředí na účinné látky z úplně nového pohledu. Z pohledu, který odhaluje jejich působení na úrovni buněk a klíčových biochemických pochodů.
Všechny produkty EPIGEMIC obsahují čistě přírodní suroviny získávané pouze od dodavatelů splňujících vysoký farmaceutický standard. Využívané rostliny vždy pocházejí z domovských zemí, kde jsou pěstované tradičně, což zaručuje nejvyšší obsah účinných látek.
 

Epigenetika: vzít život do vlastních rukou

Každá naše buňka v sobě nese genetickou informaci danou pořadím nukleotidů v naší DNA, která rozhoduje o našem vzhledu, dispozicích a vlohách. Tuto genetickou informaci jsme zdědili od našich rodičů a nemůžeme ji nijak ovlivnit.

Existence určitého genu v těle ovšem neznamená, že se tento gen také projeví. Existuje totiž několik chemických reakcí, pomocí kterých lze jednotlivé geny vypínat a zapínat. Díky tomu tak může nastat například situace, kdy včelí královna a dělnice mají sice stejnou genetickou informaci a přitom se zásadně liší svou velikostí, délkou života či schopností se rozmnožovat. Věda, která se těmito mechanismy zabývá, se jmenuje epigenetika.

Gen může být vypnut či zapnut pouze z vnějšku, prostřednictvím chemických reakcí. To, jestli tyto reakce proběhnou, přitom závisí na mnoha faktorech a řadu z nich můžeme ovlivnit i my sami. Patří sem například naše výživa, životní styl (zejména pravidelný pohyb), životní prostředí či užívání pravidelná konzumace přírodních substancí s epigenetickými účinky.

V dospělosti již samozřejmě neovlivníme to, jak jsme vysocí, či jakou máme barvu očí. Můžeme však ovlivnit například svou fyzickou i mentální kondici, rychlost stárnutí či náchylnost k různým chorobám. Už se tedy nemůžeme vymlouvat na osud a špatné geny zděděné od rodičů. Kvalitu svého života máme ve svých vlastních rukách.

 

Cena

470471
1470471

Značky

Položek k zobrazení: 1
epig egcg
470 Kč / ks

Koncentrovaný extrakt ze zeleného čaje s vysokým obsahem účinné látky epigalokatechin-3-galátu.

8595229203520
1 položek celkem
Najdete nás i na MALL.CZ