Zákaznická podpora:info@azola.cz

Green-Shield - Magravs Plazmová Technologie

Společnost Green-Shield pracuje s technologiemi, které fungují v souladu s přírodou, na rozdíl od technologií, které se snaží přírodu ovládat.

Plazmová technologie přirozeně inklinuje k obnově magnetického pole planety, takže my můžeme také využít sílu těchto magnetických polí k obnovení harmonie a rovnováhy v nás.

Čím více jsme v kontaktu se zemí a tedy jsme blíže dokonalé rovnováze, kterou nám dává, tím více je naše tělo schopno uzdravit se efektivněji a účinněji.

Produkty Green Shield mají tuto schopnost - obnovit a znovu vyvážit vše, co je v našem těle naprosto nevyvážené.

Společnost Green-Shield nabízí produkty založené na využití MaGrav - magnetické gravitační (plazmové) technologie.

 

Hlavní příčiny magnetické nedostatečnosti.

V posledních 500 letech byl prokázá 50% pokles síly magnetického pole Země. Naše životní a pracovní podmínky nás izolovaly od zemského magnetického pole (příkladem izolačního faktoruje jízda v ocelových vozech s gumovými pneumatikami).

magnetické pole vzniká  rovnoměrným pohybem elektrického nábojeMagnetické pole Země je stejnosměrný proud (DC) při frekvenci 7,96 cyklů za sekundu, což je frekvence našeho těla.
Naproti tomu umělý elektrický proud se střídá (AC) a běží při 60 cyklech za sekundu.
Škodlivá elektromagnetická pole vytvořená střídavým proudem narušují magnetické pole Země a negativně ovlivňují naše biologické funkce.

 

ŘadaSoftmag ...

... nabízí přirozenou alternativu k běžně používaným pomůckám ke zmírnění bolesti způsobených strukturálními změnami tkání a záněty. Úleva je rychlá a přirozená.

  • Produkty řady Softmag jsou vyráběny v kombinaci neoprenu s antialergickou bavlnou a jejich aplikace spočívá ve fixaci k oblastem těla postižených bolestí.

     
 

 

 

 
Řada CleanWaves  ... 
 
Záření EMF je celosvětovým problémem. Trpíte elektromagnetickou hypersenzitivitou (EHS), nebo se obáváte nebezpečí EMF a 5G?
"CleanWaves" anti-radiační oděvní řada a doplňky ochrání vás a vaši rodinu. Technologie GreenShield - CleanWaves eliminuje riziko EMF. Prokazatelně blokuje 99% škodlivého záření. Certifikováno a testováno. Čepice, bundy, kalhoty, šortky, košile, těhotenské šaty, doplňky a další.
 
 cleanwaves
 
 
  • Produkty řady CleanWaves jsou vyrobeny z technické tkaniny (bavlna antialergenní), uvnitř které je pletený drát, který se skládá z různých kovů. Používají se k ochraně živých bytosti od elektromagnetického znečištění způsobeného elektronickými zařízeními, jako jsou počítače, tablety a chytré telefony, jakož i, a zejména elekomunikačních sítí, které se používají, aby se vztahují ke světu (telefon, wi-fi a nové technologie 5G), bohužel stále běžnější v prostředí, v němž žijeme.
     
Princip fungování produktů řady CleanWaves je jednoduchý, protože je založen na jednom z nejklasičtějších příkladů tradiční fyziky: Faradayovy klece.
Faradayovy klece se využívá zejména tam, kde je třeba chránit zařízení či osoby před škodlivým elektromagnetickým polem, rádiovými vlnami apod. Pro tyto účely jsou stavěny specializované Faradayovy klece. Faradayovou klecí je do určité míry i automobil. Může proto posádku chránit například před účinky blesku (náboj a tedy i proud je veden karosérií, nikoliv těly posádky). Faradayovou klecí bývá také kovová skříň elektro-akustických přístrojů nebo stínění kabelů. (Wikipedie)
 
Technologie CleanWaves proto pro naše těla vytváří „klidnou oblast“, v níž může kdokoli těžit z „téměř elektromagnetického ticha“ prostředí. Součástí studie byli i ti, kteří nemají problém s fyzickou bolestí a i u nich technologie Softmag, založená na rovnováze magneto-univerzálních gravitačních polí, obnovuje rovnováhu jejich myšlenek a těl velmi snadno. Stínit elektrosmog je již nyní jednoduché.
 
 

Záznamy nebyly nalezeny...