Zákaznická podpora:[email protected]

Green-Shield - Plazmová Technologie

Společnost Green Shield nabízí dvě řady produktů, založené na využití plazmové technologie.

 

ŘadaSoftmag ...

... nabízí přirozenou alternativu k běžně používaným pomůckám ke zmírnění bolesti způsobených strukturálními změnami tkání a záněty. Úleva je rychlá a přirozená.

  • Produkty řady Softmag jsou vyráběny v kombinaci neoprenu s antialergickou bavlnou a jejich aplikace spočívá ve fixaci k oblastem těla postižených bolestí.

     
    SoftMag
 
Tato technologie vytváří magneto-univerzální gravitační pole, která jsou navržena tak, aby obnovila přirozenou rovnováhu v dané oblasti , kde jsou aplikovaná. Technologie Softmag má schopnost vzájemným působením nízké frekvence (1-2 Hz) s kůží, svaly, v rámci regenerace buněk,  s kosterním skeletem uživatele obnovit původní chemickou, elektrickou a magneto-gravitační rovnováhu, která nabízí úlevu od náhlé i dlouhodobé bolesti.
 
Technologie Softmag může být použita kdekoli, kdykoliv a to po dobu v závislosti na druhu aplikovaného produktu.
Tato technologie může být částečně považována za evoluci v oblasti TENS. Klasická stávající metoda TENS (transkutánní elektrická nervová stimulace)  s použitím elektřiny často vede až k nežádoucím kontraindikacím. V našem případě je však elektřina nahrazena magneto-univerzálními gravitačními poli, která fungují mnohem hlouběji a dosahují širokého rozsahu. Mimo jiné, přenášejí do mozku malé impulsy, které způsobují uvolnění endorfinů a tento proces vyvolává opravdu silné až euforické pocity a takto zmírňuje úzkostlivé stavy, deprese nebo bolesti. Endorfiny se také označují za nejsilnější legální drogu, kterou tělo samo obvykle používá v rámci přirozené obranyschopnosti k ochraně před bolestí.
 
Technologie Softmag vychází a je propojena s technologií MaGravS“, kterou Dr. Mehran T. Keshe založil na přirozené obnově rovnováhy magneticko-gravitačních polí, představujících nejhlubší realitu myšlenek, emocí a hmoty živých a neživých věcí.
Technologie Softmag se přirozeně osvědčuje jako efektivní tím, že působí na všech úrovních našeho bytí, které tak svým působením jemně přivádí zpět k jeho přirozené rovnováze.
 

 
Řada CleanWaves  ... 
 
Záření EMF je celosvětovým problémem. Trpíte elektromagnetickou hypersenzitivitou (EHS), nebo se obáváte nebezpečí EMF a 5G?
"CleanWaves" anti-radiační oděvní řada a doplňky ochrání vás a vaši rodinu. Technologie GreenShield - CleanWaves eliminuje riziko EMF. Prokazatelně blokuje 99% škodlivého záření. Certifikováno a testováno. Čepice, bundy, kalhoty, šortky, košile, těhotenské šaty, doplňky a další.
 
 cleanwaves
 
 
  • Produkty řady CleanWaves jsou vyrobeny z technické tkaniny (bavlna antialergenní), uvnitř které je pletený drát, který se skládá z různých kovů. Používají se k ochraně živých bytosti od elektromagnetického znečištění způsobeného elektronickými zařízeními, jako jsou počítače, tablety a chytré telefony, jakož i, a zejména elekomunikačních sítí, které se používají, aby se vztahují ke světu (telefon, wi-fi a nové technologie 5G), bohužel stále běžnější v prostředí, v němž žijeme.
     
Princip fungování produktů řady CleanWaves je jednoduchý, protože je založen na jednom z nejklasičtějších příkladů tradiční fyziky: Faradayovy klece.
Faradayovy klece se využívá zejména tam, kde je třeba chránit zařízení či osoby před škodlivým elektromagnetickým polem, rádiovými vlnami apod. Pro tyto účely jsou stavěny specializované Faradayovy klece. Faradayovou klecí je do určité míry i automobil. Může proto posádku chránit například před účinky blesku (náboj a tedy i proud je veden karosérií, nikoliv těly posádky). Faradayovou klecí bývá také kovová skříň elektro-akustických přístrojů nebo stínění kabelů. (Wikipedie)
 
Technologie CleanWaves proto pro naše těla vytváří „klidnou oblast“, v níž může kdokoli těžit z „téměř elektromagnetického ticha“ prostředí. Součástí studie byli i ti, kteří nemají problém s fyzickou bolestí a i u nich technologie Softmag, založená na rovnováze magneto-univerzálních gravitačních polí, obnovuje rovnováhu jejich myšlenek a těl velmi snadno. Stínit elektrosmog je již nyní jednoduché.
 
 

Záznamy nebyly nalezeny...