Softmag Korektor držení těla BASIC Softmag Posture Corrector BASIC

Technologie GreenShield nabízí přirozenou alternativu k běžně používaným metodám léčby bolesti. Unikátní řada produktů je speciálně navržena pro různé části těla pro maximální pohodlí, podporu a trvalou úlevu od bolesti.

Produkty Green Shield představují dokonalou rovnováhu mezi fyzickým tělem, psychickou myslí a vědomím pomocí nanotechnologie.

Skladem (1 ks)
2 335 Kč / ks
Kategorie: Green Shield Technologie
Rozměry: 21,5cm x 15,5cm x 9cm h
smpcb ramena basic 1
ZDARMAZDARMA

Technologie SoftMAG zahrnuje speciální nanotechnologie, které produkují magneticko-univerzální gravitační pole (plazmatická energie), které obnovují přirozenou rovnováhu. Magnetická energetická pole SoftMAG se skládají z nízkých frekvencí, které interagují s kůží, svaly a osteoartikulárním systémem. Technologie Softmag má časem schopnost obnovit původní chemickou, elektrickou a magnetickou rovnováhu a nabízí úlevu od akutní a chronické bolesti.

 

Zlepšete své držení těla se Softmag BASIC korektorem.

Technologie GreenShield nabízí přirozenou alternativu k běžně předepsaným metodám korekce polohy. Unikátní řada produktů speciálně navržených pro maximální pohodlí, podporu a trvalou úlevu od bolesti.

Od začátku korektor držení těla narovnává ramena a záda a snižuje bolest. S touto hřbetní ortézou zapomeňte na bolesti zad, ramen a šíje. Najděte pohodu opraveného postoje.

Technologie SoftMAG produkuje magneticko-univerzální gravitační pole, která jsou navržena k obnovení přirozené rovnováhy. Magnetická energetická pole SoftMAG se skládají z nízkých frekvencí, které interagují s kůží, svaly a osteoartikulárním systémem. Technologie Softmag má časem schopnost obnovit původní chemickou, elektrickou a magnetickou rovnováhu a nabízí úlevu od akutní a chronické bolesti.

Technologie SoftMAG lze částečně považovat za vývoj TENS (transkutánní stimulace elektrických nervů) bez kontraindikací. Technologie SoftMAG přirozeně přenáší malé impulsy do mozku a napomáhá uvolňování endorfinů, což je přirozená obrana těla proti bolesti.


Materiál a výroba 100% italské.
Vyrobeno z odolných a lehkých materiálů, které jsou příjemné k vašemu tělu. Vynikající prodyšnost a pohodlí. Neoprenový ramenní popruh nebude tlačit vaše ramena.

 

Jednoduché použití:

Softmag korektor BASIC: je stejně jednoduché ho nandat a sundat jako batoh, můžete ho použít pod vaším oblečením, aniž byste ohrozili svou eleganci. Velmi praktické pro každodenní aktivity, jako jsou: sport, práce, studium a dokonce i ve chvílích odpočinku. Ani si nevšimnete, že ho máte na sobě.

  • Pomáhá uvolnit tlak na ramena a rovnoměrně jej rozloží po horní části zad.
  • Ideální, pokud trpíte poruchou držení těla, jako je kyfóza, lordóza (APT), kyfoskolióza a vystouplé lopatky.

 

Co získáte správným držením těla

  • Zlepšení dýchání
  • Pomáhá při hubnutí
  • Rozvoj mozku a paměti
  • Budete vypadat lépe, a zvýšite si sebevědomí
  • Už žádné bolesti zad díky plazmové technologii
  • Ochrana před úrazem
  • Zlepšení rovnováhy
  • Lepší spánek

 

Certifikováno podle směrnice 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích, vysoká kvalita zpracování.

Certifikace CE-logo_180  n. 1836654

 a_tab_CE
Najdete nás i na MALL.CZ