Zákaznická podpora: [email protected]

Karafa na vodu Wellness Magrav Energetizer & Alkalizer Nádoba pro alkalizaci vody, využitím Magravs plazmové technologie

Novinka
Značka: KFSSI
ZdarmaZdarma 3 690 Kč –7 %
KFSSI Magravs Energizer
3 690 Kč –7 % 3 450 Kč / ks 2 851,24 Kč bez DPH
Skladem

Nádoba pro alkalizaci vody prostřednictvím interakce magnetických a gravitačních plazmových polí, které se přirozeně vyskytují v životním prostředí po celé naší planetě (Magravs plazmová technologie).

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magravs Energizer & Alkalizer karafa je nádoba pro alkalizaci vody prostřednictvím interakce magnetických a gravitačních plazmových polí, které se přirozeně vyskytují v životním prostředí po celé naší planetě (Magravs plazmová technologie).


VLASTNOSTI PRODUKTU:

- karafa z českého křišťálu

- bez filtrů nebo náhradních dílů

- bez baterií nebo jiných činidel

- vnitřní nerozebiratelný a skleněný válec, obsahující plazmovou technologii Magravs, je uložen uprostřed nádoby

- je to první přenosný systém na světě, který energizuje a alkalizuje vodu, aniž by se s ní kontaktně spojil bez jakéhokoli zhoršení kvality samotné energetizované vody, určené k přímému užití

- systém stejně dobře funguje i v jiných skleněných či plastových nádobách

- energetizující kapsle je snadno přepravitelná a lze ji používat jak s karafou, tak i přímým částečným ponořením do lahve

 

 

POUŽITÍ:

Před každým použitím se ujistěte, že kapsle je řádně utěsněna a nevykazuje žádné netěsnosti. Před prvním použitím musí být utěsněná-uzavřená kapsle omyta mycím prostředkem a řádně opláchnuta velkým množstvím vody. Totéž musí být provedeno s karafou. Po omytí všech komponentů karafy naplňte karafu vodou a nechte Magrav systém dále pracovat.
Podstata systému se nachází ve středu nádoby v uzavřené kapsli, která není otevíratelná. Jakmile kapsli vložíte do naplněné karafy, celý systém bude min. cca 24 hodin pracovat tak, uvidíte zvýšení PH až na úroveň +1 na stupnici PH, ve srovnání s počáteční hodnotou PH vaší vody.

  • Voda se dostává do kontaktu pouze s vnější částí Magrav kapsle a s vnitřními stěnami karafy.
  • Kapsle nesmí být nikdy zcela ponořená pod hladinu vody v dané nádobě. Voda v karafě nebo v láhvi tedy nesmí překročit těsnící víčko kapsle.
  • Po 24 hodinách přelijte vodu do jiné nádoby-karafy a vypijte denně cca 1,5 / 2 litry alkalické vody. Pití energetizované a alkalizované vody je doporučeno brzy ráno po probuzení a dále půl hodiny před nebo dvě a půl hodiny po hlavních jídlech.
  • Pitná voda energetizovaná a alkalizovaná tímto způsobem následně umožňuje, aby naše tělo bylo méně kyselé a mohlo absorbovat více kyslíku.
  • Bezprostředně po vypití této vody se tak tělu dostává energie a celkové pohody.

 

CE Certifikace

Další info na našich webových stránkách www.free-energy.io

Doplňkové parametry

Kategorie: Keshe Technologie - Produkty pro zdraví
Hmotnost: 1.45 kg
Karafa rozměry:: 28 x 16 x 18 cm
Uzavřený válec rozměry:: 22 x 15 x 5;
Hmotnost:: 0,25 kg
Objem: : 2 litry
Záruka:: 2 roky