Zákaznická podpora:[email protected]

Kyslíkový koncentrátor Kröber AEROPLUS E

ZdarmaZdarma
koncentrator aeroplus E
32 000 Kč / ks
Na objednání

Použití stacionárního kyslíkového koncentrátoru - Kröber Aeroplus E - je velmi jednoduché a intuitivní. Model byl upraven tak, aby bylo co nejjednodušší použití i údržba koncentrátoru. Spolehlivost a trvanlivost zaručuje standard kvality, který je stanoven více než 25 lety zkušeností na rodinném trhu, německou společností Kröber Medizintechnik.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upozornění:
S ohledem na náročnější podmínky skladování této naprosto ojedinělé technologie z důvodu následných požadavků na nutnost zajištění bezporuchového chodu technicky specifického zařízení, jaké představuje kyslíkový koncentrátor, Vám po obdržení Vaší závazné objednávky zašleme zálohovou fakturu ve výši 100% z prodejní ceny. Po jejím uhrazení bude koncentrátor objednán a cca do 10-ti pracovních dnů odeslán na Vámi uvedenou adresu.

Použití stacionárního kyslíkového koncentrátoru - Kröber Aeroplus E - je velmi jednoduché a intuitivní. Model byl upraven tak, aby bylo co nejjednodušší použití i údržba koncentrátoru. Spolehlivost a trvanlivost zaručuje standard kvality, který je stanoven více než 25 lety zkušeností na rodinném trhu, německou společností Kröber Medizintechnik.

Provoz koncentrátoru je velmi tichý (<40 dB) a je lehký (17,5 kg), vyznačuje se nízkou spotřebou energie. Koncentrátor je spolehlivý a snadno použitelný - zařízení je určené pro lidi, kteří očekávají bezproblémové používání, pohodlí a mobilitu v domácí kyslíkové terapii.

Stacionární koncentrát kyslíku pro domácí kyslíkovou terapii vyvinula a vyrobila v Německu rodinná firma Kröber Medizintechnik. Společnost úspěšně vyvíjí technologie již řadu let, kombinuje nejlepší tradice s inovacemi a stále ještě vylepšuje zařízení ve svém portfoliu. Německá přesnost a preciznost výroby v Německu spojená se snahou o dokonalost vlastního jména vlastníka činí zařízení Kröber synonymem spolehlivosti.

Specifikace:

Rozměry 625 x 300 x 400 mm
Hmotnost 17,5 kg
Kanyla 2 a 5 m
Regulace průtoku kyslíku (0,5 - 5 l / min)
Hluk 40 dB
Spotřeba energie 300 W

Možnosti využití:
Medicína
Zdravotní centra
Domácnost
Kancelář
Hotel
SPA
Sauna
Fitness
Oxybar
Oxyparty
 

OBJEDNEJTE SI NEJNOVĚJŠÍ KYSLÍKOVÝ KONCENTRÁTOR JIŽ DNES !
 
Oxygenoterapie (regenerační  kyslíková  kúra) napomáhá celkové regeneraci organizmu, zpomaluje proces tělesného i duševního stárnutí. Působí  příznivě na psychiku, výrazně snižuje pocit stresu, posiluje imunitní systém při infekcích a oslabení organizmu, zlepšuje energetický stav organizmu, snižuje nepříznivé dopady nevhodných ekologických podmínek na zdraví. Dle odborníků má vdechování koncentrovaného kyslíku značný význam  i u zcela zdravých osob, tzn. že kyslíkovou kúru je tedy vhodné aplikovat zejména z preventivních důvodů.

Kdy podstoupit oxygenoterapii:
Při onemocnění plic a průdušek, u srdečních onemocnění, při bolestech hlavy, nechutenství, zvýšené únavě, poruchách spánku, při psychických problémech a depresích, potíže v klimaktériu.

Oxygenoterapie je dále vhodná v případech, kdy jste kuřák, vykonáváte náročnou profesi zatěžující mozkovou činnost a potřebujete regeneraci po tréninku nebo jiné namáhavé činnosti.

Čeho po absolvování kyslíkové terapie dosáhneme?
Posílíme obranyschopnost organismu proti infekcím, cévním a nádorovým onemocněním,ochráníme se před migrénou a stresy, terapie příznivě ovlivní náš organismus při vysokém krevním tlaku, cukrovce, bércových vředech, srdeční arytmii, po infarktu a dalších onemocněních, posílíme jí organismus před operacemi a je vhodná i na pooperační doléčení.

A pokud jsme zdraví?
Zvýšíme si tělesnou výkonnost při sportování, snížíme dopad nevhodných ekologických podmínek, zlepšíme si energetický stav organismu, posílíme si imunitní systém, zmobilizujeme si rezervy tělesné a duševní výkonnosti. V neposlední řadě kyslíková terapie taktéž oddaluje projevy stárnutí včetně snížené sexuální výkonnosti.

 

Oxygenoterapie SE NEDOPORUČUJE:

  • při epilepsii
  • zvýšení činnosti štítné žlázy
  • po transplantaci orgánů