Zákaznická podpora:info@azola.cz

Life Pen - pero na úlevu od bolesti Bioenergetické zařízení založené na magnetické technologii pro zmírnění bolesti svalů a kloubů

Značka: Green Shield
2 460,33 Kč / ks
Skladem

Plazmová (MaGrav) energie má vysoké vibrace a pomáhá našemu tělu (které je také v energetické struktuře) vyrovnávat a léčit vše, co potřebujeme uzdravit a uvést do rovnováhy.
Ze zkušeností, získaných během let praxe s MaGrav technologií, vzniklo toto Pero na úlevu od bolesti, které doplňuje nabídku Green Shield věnovanou úlevě od bolesti. Tyto produkty jsou založeny na obnově přírodních chemických rovnováh, elektrických a magneto-gravitačních polí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovační pero Green Shield Life Pen - Bioenergetické zařízení založené na magnetické technologii lékařské technice zvané „transkutánní stimulace nervů“ (TENS), která zmírňuje akutní a chronickou bolest menšího rozsahu. Používá se přímo v místě bolesti.
Life Pen je generátor magnetických polí, které působí na energetické nerovnováhy, které způsobují fyzické problémy, které se projevují např.ischias, bolestmi svalů a kloubů. Princip fungování Life Pen je velmi podobný principu akupunktury, s významným rozdílem, že může být použit přímo, aniž byste se dotýkali těla jehlou.

Jde o stimulátor, který vytváří magnetické pole, které vydává nízkofrekvenční stimuly (1 - 2 Hz) ve styku s povrchem pokožky. Prostřednictvím nich je dosaženo dlouhodobé úlevy od bolesti. 
Naše tělo působí bolest, pokud jsou elektrické impulsy, které předávají našim buňkám informace, blokovány v přenášení těchto informací. To může být způsobeno zraněním, zánětem nebo jinými příčinami. Toto zařízení odblokuje tyto toky a tím zmírňuje bolest.
Life Pen vydává magnetická pole, která pronikají až 5 cm pod kůži, čímž stimulují meridiánové body a podporují hojení. Tím pomáhají obnovit rovnováhu těla. Aktivuje tkáně, zvyšuje krevní oběh, čímž dochází k detoxikaci těla, zmírnění bolesti. 

Life Pen nemá žádné vedlejší účinky, na rozdíl od léčivých léků proti bolesti a jiných léků používaných k léčbě chronické bolesti. Je skvělý pro léčbu akutní a chronické fyzické bolesti způsobené artritidou, revmatismem, osteoporózou, ischiasou, migrénou, sportovními úrazy a bolestmi svalů, kloubů a zad. 

 
Lze použít ve spojení s jinými zařízeními SoftMag.

 

Life Pen - Pero lze použít 3 způsoby:

  • Působte přímo na oblast bolesti
  • Pomocí reflexních bodů na vašich rukou nebo nohou působte do oblasti s hlubší bolestí.
  • Umístěte do sklenice nebo džbánu s vodou a nechte alespoň 30 minut působit na vodu. To může způsobovat nejprve brnění na jazyku. Mnoho lidí však zjistí, že má více energie a vyžadují méně jídla

Aplikovat na postiženou oblast po dobu jedné minuty až pětkrát denně.

Nemiřte na mozek. Nepoužívejte na implantované části ani v jejich blízkosti.
Kontraindikován je pro kardiostimulátory.

Manuál, použití - ENG

 

gs_life_pen_ruka

 

K použití nejsou potřeba žádné baterie, kabely, elektrody či gely. Rovněž nevyžaduje žádné nabíjení.

Tento výrobek vyhovuje směrnici o zdravotnických prostředcích č. 93/42/EHS.

 
Life Pen je malý a snadno zasune do kapsy nebo tašky, je lehký a přenosný. Můžete si ho vzít kamkoli a užijete si relaxyci kdykoli budete chtít. Používejte jej na cestách nebo když potřebujete rychlou úlevu od bolesti.

Je vyroben z PLA, což je inovativní bioplast. Je to materiál vyrobený z cukrů přítomných v kukuřici, červené řepě, cukrové třtině a dalších přírodních a obnovitelných materiálech, které nejsou získávány z ropy (na rozdíl od tradičních plastů).

 

Certifikace  CE-logo_180 n. 1847841 

Další info na našich webových stránkách www.free-energy.io

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Life Pen
Rozměry: 25 x 12 x 5 cm
Certifikace: CE Certifikace n. 1847841