Zákaznická podpora:[email protected]

Jednotka Magrav-Power - Nový směr v energiích

Novinka
Značka: KFSSI
ZdarmaZdarma
kfssi magras universal
19 500 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Jednotka Magrav-Power je plně dynamický systém, který se přizpůsobí vaším potřebám.

Jedná se o univerzální systém Magravs - Power ON-GRID. S tímto produktem jste schopni snížit spotřebu energie v domácnosti o 40 až 80%.

Upozornění: po obdržení Vaší závazné objednávky zašleme zálohovou fakturu ve výši 90% z prodejní ceny. Po jejím uhrazení bude koncentrátor objednán a cca do 14-ti pracovních dnů odeslán na Vámi uvedenou adresu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magrav-Power Univerzální Systém je plně dynamický systém, který se přizpůsobí vaším potřebám. Systém zvládá napájení více spotřebičů. Na zařízení je možné napojit spotřebiče 230V/50-60Hz jednofázově s výkonem 3kW odporové zátěže a všechny spotřebiče, které nemají odporovou zátěž. Aktuální spotřeba a generování plazmatické energie navíc umožňuje systému zvýšit přívod dodávané plazmové energie a splnit tak  váš požadavek úspory.

Nyní nově s magnetickou-gravitační (dále jen „Magravs“ ) technologií, je volná plazmová energie usměrněna a přenáší se dále přes nano-potažené měděné či hliníkové elektrické rozvody.
Nano vrstvy následně absorbují okolní energii plazmatu a dále uvolňují použitelnou plazmu, což je mnohem výkonnější systém než jen jednoduchá elektronová vibrace elektřiny tak jak ji dosud známe.
Je to dáno tím, že plazma a její energie se nachází všude okolo nás - ve vzduchu, v našich tělech, po celé planetě a v okolním vesmíru.Prostřednictvím nano vrstev je tato nekonečná energie ve smyslu zákona o zachování energie převedena na pro nás použitelnou energii, která může např. napájet spotřebiče našich domácností.

Pokud požadujeme aby jednotka Magravs pracovala nepřetržitě a efektivně, je zásadně důležité vzít na vědomí a pamatovat si, že jakmile jednotku Magravs Power připojíme a zapneme, nesmíme ji vypnout ani vypojit z tohoto přípojného bodu.
Po event. odpojení jednotky Magrav z přípojného bodu se nic zásadního nestane. Tedy jen to, že se veškeré spotřebiče, které do momentu odpojení jednotky Magravs pracovali s plazmovou energií, se aktuálně plynule přepnou do provozu na vámi placený odběr elektrického proudu.

 

Nabízená verze je certifikována CE. 

Další informace najdete na našich stránkách: www.free-energy.io

Záruční podmínky:
Zařízení je v záruční době nadace Keshe 24 měsíců od zakoupení. Toto datum musí být prokázáno fakturou nebo potvrzením s datem prodeje, detaily identifikujícími zařízení, typ, model. Nedodání požadovaných dokumentů znamená neplatnost záruky.
Záruka zahrnuje bezplatnou náhradu nebo opravu částí zařízení pouze tehdy, pokud autorizované servisní centrum nenajde mechanické poškození na zařízení Magrav.

Doplňkové parametry

Kategorie: MaGravS' Technologie
Rozměry: 20 x 20 x 30 cm