BioActive Soles - vložky do bot

Značka: Green Shield
1 524,35 Kč / ks
Skladem

Vložky do bot vyrobené z FIR látky. Ideální řešení ke zlepšení držení těla a sportovního výkonu, k rychlému zotavení svalů a dodání tělu více energie. Produkty FIR se doporučují ke zlepšení pohodlí a výkonu ve světě sportu a v každodenním životě.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uvolněte svůj potenciál a zvyšte výkon. Chodidlo bylo vždy považováno za oblast mnoha reflexních bodů, která je přímo spojena se všemi orgány lidského těla. Prostřednictvím plantární reflexologie je tedy možné působit na mnoho poruch nacházejících se v jiných částech těla.

Materiál z řady Bioactiv Green Shield přímo dodává energii do těla a umožňuje proudění energetického toku biomagnetismu, který vstupuje do lidského těla.

Toto proudění léčí tělo, regeneruje buňky BioActive Soles rezonují s buňkami těla a molekulami vody, zlepšují krevní a lymfatický oběh, stimulují imunitní systém, snižují únavu a stres, tlumí rozvoj bakteri a dává našemu tělu neuvěřitelnou energii a pozitivní sílu .

BioActive je měkký povlak vyrobený ze vysoko infračervených přírodních minerálů (FIR), které lze aplikovat na jakýkoli typ povrchu, například na oděvy, ložní prádlo, houby nebo textilie. Minerály v povlaku se aktivují tělesným teplem (energií) emitovaným vaším tělem a vrací tuto vylepšenou energii, aby vás učinily hybridními. Vrácená energie zvyšuje místní průtok krve, což umožňuje tělu zlepšit zotavení, zlepšit sportovní výkon a zlepšit spánek. Nyní můžete pomocí BioActive recyklovat a vylepšit svou energii.

VÝHODY

 • Pomáhají zmírňovat bolest a zánět;
 • Podporují obnovu mobility;
 • Pomáhají znovu získat celkovou tělesnou pohodu těla;
 • Zlepšují okysličování krve a pomáhají snižovat otoky nohou;
 • Snižují únavu svalů a podporují uvolnění svalů;
 • Pohlcují kyselinu mléčnou a podporují únavový nebo poválečný výcvik;
 • Zlepšují krevní oběh nohou; Zlepšují držení těla; Zlepšují atletický výkon;
 • Pomáhají zotavení ze svalového stresu (DOMS);
 • Zlepšují svalový tonus;
 • Snižují pocit únavy;
 • Energizují Vaše tělo.

Řada BioActive byla vytvořena, aby pomohla lidem zlepšit jejich každodenní život. Pokud běháte maratony, slézáte hory nebo jednoduše chodíte na nedělní procházky, vaše tělo se stane symbiotickým s naší technologií. Při použití v každodenním životě pomůže BioActive vašemu tělu projít každým krokem.

Spánek / Obnova / Další vývoj

Pro každou akci existuje vždy stejná a opačná reakce. Po cvičení těla je potřeba energie, která nahradí to, co se ztratí. BioActive vám umožňuje vytvořit hybridní prostředí pro jednotlivé buňky a tělo jako celek. Tato recyklovaná energie zkracuje čas na regeneraci a zlepšuje kvalitu spánku. Studie ukazují, jak lze dosáhnout klidnějšího spánku pro osvěženější a energičtější probuzení při používání oblečení BioActive.

Zvyšuje tělesné teplo BioActive je výkonná směs vzdálených infračervených minerálů, která udržuje lidi v teple. Začněte základní vrstvou BioActive a nechte své tělo odpočívat. Výhody nošení BioActive