Strips Shisha - Sleep

Příchuť: Jasmín

Vitamínový inhalátor. Neobsahuje nikotin, dehet, ani žádné jiné škodlivé látky.

sisha_obr

Skladem (1 ks)
295 Kč / ks

Naše Shisha zná všechny vaše hříchy
Abyste si mohli každou Strips Shishu vychutnat bez výčitek a obav, pracujeme se složkami vitamínů, olejů a výtažků z rostlin. všechny produkty jsou certifikovány a výhradní pro Strips Shisha.

Hlavní složky (výtažky z):

Výtažek z růže

 • nezastupitelná ingredience pro suchou a citlivou pleť, harmonizuje činnost srdce, zlepšuje krevní oběh, uvolňuje napětí a pomáhá při nespavosti

 

Liči

 • je zdrojem antioxidantů. Obsahuje vitamíny C, D ,E ,riboflavin, niacin a některé minerální látky. Snižuje vysoký tlak a upravuje cukr v krvi

 

Datle

 • vynikající uspávací prostředek, podporují potenci a zlepšení kvality spermii, podporují mozek a mozkové funkce, pomáhá proti ucpání tepen, prospívá kostem a kloubům(vápník), snižuje krevní tlak, vhodné při redukčních dietách.

 

Kang sweet

 • Sladké výtažky z rostlin působí na pokožku a lidský organismus, mají pozitivní účinky na jeho fyziologický a energetický stav.

 

Akácie

 • ingredience chrání antioxidanty pleti a bojuje proti volným radikálům, které mohou přispívat ke vzniku známek stárnutí. Zmírňuje také viditelné známky únavy a zároveň rozjasňuje oblasti pleti, kde je patrná únava.

 

Vitamín C

 • Vitamín C (kyselina askorbová) je jedním z nejdůležitějších vitamínů v našem těle. Má antioxidační účinky, podílí se na tvorbě hormonů, snižuje hladinu cholesterolu, je nezbytný pro svaly, kosti, cévy i kůži.

 

Šalvěj

 • přispívá k normální funkci dýchací, trávicí soustavy a přirozené obranyschopnosti organismu. Dále napomáhá hormonální rovnováze a menopauzálnímu komfortu.

 

Pornatka

 • posiluje funkci žaludku a sleziny, pomáhá efektivně odvodňovat oteklá místa

 

Polygala

 • výtažek z kořene rodu pole galy, uklidňuje nervy a odstraňuje hleny, je vhodná na nespavost, amnézie strachu, vykašlávání hlenu a bolesti

Návod k Použití:

 1. Kapacita inhalátoru je až 500 inhalací (cca na 1 měsíc).
 2. Doporučená denní dávka je 10 inhalací.
 3. Po rozbalení krabičky a ochranného obalu, odejměte ochranný kryt z inhalátoru.
 4. Inhalátor se nenabíjí a nemačkají se žádná tlačítka. Po vybalení je ihned připraven k použití.
 5. Začněte inhalovat – ideálně po dobu 3 – 5 sekund.
 6. Výrobek skladujte v suchu a v pokojové teplotě.

 

sisha_1

Certifikáty:

certifikty

Najdete nás i na MALL.CZ