WaterPulse konvička na výplach nosu + Vincentka Standard nosní sprej 25 ml

Výhodná sada hypotonického nosního spreje Vincentky Standard a praktické konvičky na výplach nosu Waterpulse s objemnou nádobou, ventilem a ergonomickým hrdlem vám významně usnadní nosní hygienu.

Výbava je vhodná jak při nachlazení, tak i pro alergiky, pro děti i dospělé osoby.

Skladem (10 ks)
299 Kč / ks
waterPulse konvicka+vincentka
Akce Novinka Tip

Klíčové vlastnosti konvičky na výplach nosu WaterPulse YT-300

  • Konvička Waterpulse YT-300 pro výplach nosu solným roztokem
  • Oproti běžným konvičkám nabízí větší kapacitu, vyšší tlak a regulaci tlaku tekutiny a ergonomičtější úchyt
  • Se dvěma koncovkami, pro děti a pro dospělé
  • Slouží pro zmírnění alergických reakcí a úlevy od plného nosu při nachlazení či chřipce
  • WaterPulse konvička na výplach nosu pomáhá také pacientům se spánkovou apnoe

Proč proplachovat nos?

Každodenní čištění dýchacích cest se v poslední době stává populárním a účinným prostředkem pro zmírnění alergických reakcí a úlevy od plného nosu při respiračních onemocněních. 

Jak používat konvičku WaterPulse?

Do nádoby napustíme teplou vodu (nikoli horkou), nasypeme do ni lžičku soli a zamícháme. Zašroubujeme vrchní díl konvičky a otočíme ji vzhůru nohama, přiložíme k jedné nosní dírce a prstem zatlačíme na ventil na spodní straně lahve. Tím dojde k uvolnění tekutiny. Po pročištění jedné nosní dírky vysmrkáme hlen. Stejnou operaci opakujeme i pro druhou nosní dírku. Stejně jako u konvičky RhinoHorn může být při prvním použití výplach nosu nepříjemný, je nutné několikrát proces opakovat a najít vhodný úhel naklonění hlavy, aby voda plynule vytékala z druhé nosní dírky.

 

 

Vincentka Standard nosní hypotonický sprej

Nosní sprej Vicentka Standard je dodáván ve skleněné lékovce s nosním aplikátorem. Doporučené dávkování je 1 až 2 vstřiky do každé nosní dírky tak často, jak je třeba (denní dávka není omezena). Tento hypotonický nosní sprej funguje jako prevence onemocnění nosní sliznice, ulevuje při alergické rýmě a současně slouží pro hygienu nosních dutin. Používá se pro zvlhčení sliznice celé nosní dutiny a nosohltanu především při pobytu v prostředí s nízkou relativní vlhkostí vzduchu, v prostorách vytápěných ústředním topením a prostředí znečištěném zejména prachovými částicemi. Není návykový a lze jej používat i během těhotenství či kojení. Aplikace přípravku je vhodná i po stavech nosních operací.

 

Upozornění a skladování:  
Nevhodné pro děti do 3 let. Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 0 do 25 °C. Po prvním použití spotřebujte do 6 týdnů. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci.

 

Složení

Vincentka Standard nosní sprej: minerální voda z přírodního léčivého zdroje, velmi silně mineralizovaná, jódová, uhličitá, hydrogenuhličitano-chlorido-sodného typu, se zvýšeným obsahem fluoridů a kyseliny borité, studená, hypotonická, odželezněná

 

Najdete nás i na MALL.CZ