Softmag Korektor postavení těla Advanced Plus SoftMAG Posture corrector ADVANCED PLUS

Technologie GreenShield nabízí přirozenou alternativu k běžně používaným metodám léčby bolesti. Unikátní řada produktů je speciálně navržena pro různé části těla pro maximální pohodlí, podporu a trvalou úlevu od bolesti.

Produkty Green Shield představují dokonalou rovnováhu mezi fyzickým tělem, psychickou myslí a vědomím pomocí nanotechnologie.

Skladem (1 ks)
3 850 Kč / ks
Kategorie: Green Shield Technologie
Rozměry: 35cm x 26cm x 10cm h
smpcap corr advanced1
ZDARMAZDARMA

Technologie SoftMAG zahrnuje speciální nanotechnologie, které produkují magneticko-univerzální gravitační pole (plazmatická energie), které obnovují přirozenou rovnováhu. Magnetická energetická pole SoftMAG se skládají z nízkých frekvencí, které interagují s kůží, svaly a osteoartikulárním systémem. Technologie Softmag má časem schopnost obnovit původní chemickou, elektrickou a magnetickou rovnováhu a nabízí úlevu od akutní a chronické bolesti.

Myslíte si, že jste v práci shrbení? Sedíte roky před stolem a trpíte bolestmi zad a ramen?

Bojujete se špatným postavení těla, které vás nutí kulatit záda, hrbit se a stahovat vaše ramena?

Technologie GreenShield nabízí přirozenou alternativu k běžně předepsaným metodám korekce polohy. Unikátní řada produktů speciálně navržených pro maximální pohodlí, podporu a trvalou úlevu od bolesti.Přímé postavení, bez bolesti zad je něco, co vás děla ne jen více vitálními, ale také spokojenějšími. Nalezení vhodného prostředku pro správné postavení páteře vám může pomoci obnovit správné zakřivení páteře díky postavení vašeho těla do jeho přirozené polohy, čímž zabráníte návratu ke "špatným návykům".

Opravte držení těla, zmírněte bolesti ramen, páteře a bolesti dolní části zad.

Zůstat vzpřímeni a vyváženi, nám pomáhá cítit se lépe v každodenním životě.

 • Zlepšete své držení těla s Plazmovým Softmag Advanced Plus korektorem.
 • Softmag plasma plus advanced korektor držení těla je Korektor s nastavitelnými ramenními pásy, s bandáží na záda, pro může i ženy.
 • Opravte postavení páteře, uvolněte bolest ramen, páteře a bederní páteře.

Materiál a výroba 100% italské. Vyrobeno z odolných a lehkých materiálů, které jsou příjemné k vašemu tělu. Vynikající prodyšnost a pohodlí. Neoprenový ramenní popruh nebude tlačit vaše ramena.

Indikace:

Většina korektorů páteře, stejně jako náš plazmový Softmag korektor Basic  podporuje pouze ramena. Avšak Plazmový Korektor pro držení těla Softmag Advanced Plus vytváří podporu ramen, pasu, podporu zad pro zmírnění bolesti zad, páteře a působí na zmírněni bolesti zad, páteře a bederní páteře a pomáhá přirozeně vyrovnat svaly a páteř.

Jednoduché použití:

Náš korektor pro držení těla Softmag plasmový korektor Advanced Plus má oproti Softmag korektoru BASIC navíc však podporu ramen, zad a podporu pasu pro další podporu k úlevě od bolesti zad, páteře a lombar bolesti a pomáhá přirozeně vyrovnat svaly a páteř.Nano-coated měděné desky v zádové bandáži speciální metoda vystuženého šití, umožňuje silnější podporu ke správnému postavení páteře.

Snadné použití: Softmag plazmový korektor Advanced Plus má hlavní pás, dva nastavitelné pomocné pásy, dva nastavitelné ramenní popruhy, měděné desky s nano-coated (nano potažené) v pase a speciální způsob vyztužení šíje, které umožňuje korektoru silnější podporu pro správné postavení těla.

 • Pomáhá uvolnit tlak na ramena a rovnoměrně jej rozloží přes horní část zad.
 • Jeho zvláštní podpora ve spodní části zad a pomáhá zmírnit bolesti zad přirozeným sovnáním svalů a páteře.
 • Ramenní popruhy lze upravit tak, aby dokonale padly, což vám pomůže umístit korektor na správné místo na ramenou a docílit tak správného uchycení korektoru.

  Co získáte správným držením těla

 • Zlepšení dýchání
 • Pomáhá při hubnutí
 • Rozvoj mozku a paměti
 • Budete vypadat lépe, a zvýšite si sebevědomí
 • Už žádné bolesti zad díky plazmové technologii
 • Ochrana před úrazem
 • Zlepšení rovnováhy
 • Lepší spánek

 

Technologie SoftMAG zahrnuje speciální nanotechnologie, které produkují magneticko-univerzální gravitační pole, které obnovují přirozenou rovnováhu. Magnetická energetická pole SoftMAG se skládají z nízkých frekvencí, které interagují s kůží, svaly a osteoartikulárním systémem. Technologie Softmag má časem schopnost obnovit původní chemickou, elektrickou a magnetickou rovnováhu a nabízí úlevu od akutní a chronické bolesti.

 

Certifikováno podle směrnice 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích, vysoká kvalita zpracování.

Certifikace CE-logo_180  n. 1836668

 a_tab_CE
Najdete nás i na MALL.CZ