Softmag Korektor postavení těla Advanced Plus SoftMAG Posture corrector ADVANCED PLUS

Značka: Softmag
ZdarmaZdarma
smpcap corr advanced1
3 557,15 Kč / ks
Skladem

Technologie Softmag
Ze zkušeností, získaných během let praxe s MaGravS technologií, vznikla produktová řada Softmag, která doplňuje nabídku Keshe Foundation věnovanou úlevě od bolesti. Jde o velmi pestrý sortiment výrobků, který nabízí vhodné řešení pro úlevu od bolesti jakékoliv oblasti těla. Vše je založeno na obnově přírodních chemických rovnováh, elektrických a magneto-gravitačních polí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plazmová energie má nejvyšší vibrace a pomáhá našemu tělu (které je také energeticky strukturováno)  uzdravit a uvést do rovnováhy.vše co je potřeba.

Zlepšete své držení těla s Plazmovým Softmag Advanced Plus korektorem.

Softmag plasma plus advanced korektor držení těla je Korektor s nastavitelnými ramenními pásy, s bandáží na záda, pro může i ženy.

Opravte postavení páteře, uvolněte bolest ramen, páteře a bederní páteře.
Bojujete se špatným postavení těla, které vás nutí kulatit záda, hrbit se a stahovat vaše ramena?

Přímé postavení, bez bolesti zad je něco, co vás děla ne jen více vitálními, ale také spokojenějšími. Nalezení vhodného prostředkuk pro správné postavení páteře vám může pomoci obnovit správné zakřivení páteře díky postavení vašeho těla do jeho přirozené polohy, čímž zabráníte návratu ke "špatným návykům".

Opravte držení těla, zmírněte bolesti ramen, páteře a bolesti dolní části zad. Zůstat vzpřímeni a vyváženi, nám pomáhá cítit se lépe v každodenním životě.

Indikace:

Většina korektorů páteře, stejně jako náš plazmový Softmag korektor Basic  podporuje pouze ramena. Avšak Plazmový Korektor pro držení těla Softmag Advanced Plus vytváří podporu ramen, pasu, podporu zad pro zmírnění bolesti zad, páteře a působí na zmírněni bolesti zad, páteře a bederní páteře a pomáhá přirozeně vyrovnat svaly a páteř.

Jednoduché použití:

Náš korektor pro držení těla Softmag plasmový korektor Advanced Plus má oproti Softmag korektoru BASIC navíc však podporu ramen, zad a podporu pasu pro další podporu k úlevě od bolesti zad, páteře a lombar bolesti a pomáhá přirozeně vyrovnat svaly a páteř.Nano-coated měděné desky v zádové bandáži speciální metoda vystuženého šití, umožňuje silnější podporu ke správnému postavení páteře.

Snadné použití: Softmag plazmový korektor Advanced Plus má hlavní pás, dva nastavitelné pomocné pásy, dva nastavitelné ramenní popruhy, měděné desky s nano-coated (nano potažené) v pase a speciální způsob vyztužení šíje, které umožňuje korektoru silnější podporu pro správné postavení těla.

 • Pomáhá uvolnit tlak na ramena a rovnoměrně jej rozloží přes horní část zad.
 • Jeho zvláštní podpora ve spodní části zad a pomáhá zmírnit bolesti zad přirozeným sovnáním svalů a páteře.
 • Ramenní popruhy lze upravit tak, aby dokonale padly, což vám pomůže umístit korektor na správné místo na ramenou a docílit tak správného uchycení korektoru.

  Co získáte správným držením těla

 • Zlepšení dýchání
 • Pomáhá při hubnutí
 • Rozvoj mozku a paměti
 • Budete vypadat lépe, a zvýšite si sebevědomí
 • Už žádné bolesti zad díky plazmové technologii
 • Ochrana před úrazem
 • Zlepšení rovnováhy
 • Lepší spánek

 

Materiál a výroba 100% italské. Vyrobeno z odolných a lehkých materiálů, které jsou příjemné k vašemu tělu. Vynikající prodyšnost a pohodlí. Neoprenový ramenní popruh nebude tlačit vaše ramena.

Certifikováno podle směrnice 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích, vysoká kvalita zpracování.

 

Certifikace CE-logo_180  n. 1836668

 

gettyimages-840658104-170x170 

Doplňkové parametry

Kategorie: Green Shield Technologie
Rozměry: 35cm x 26cm x 10cm h