Řada CleanWaves

Řada CleanWaves

Záření EMF je celosvětovým problémem. Trpíte elektromagnetickou hypersenzitivitou (EHS), nebo se obáváte nebezpečí EMF a 5G?
"CleanWaves" anti-radiační oděvní řada a doplňky ochrání vás a vaši rodinu. Technologie GreenShield - CleanWaves Eliminuje riziko EMF. Prokazatelně blokuje 99% škodlivého záření. Certifikováno a testováno. Čepice, bundy, kalhoty, šortky, košile, těhotenské šaty, doplňky a další.
 

 


 

Náš každodenní život

Naše tělo je každý den vystaveno přirozenému záření, jako je sluneční záření na obličej nebo záření ze země, které působí na naše chodidla.
Dnes jsme ale také stále více (exponenciálním růstem) vystaveni lidskému záření díky moderním technologiím, jako jsou mobilní telefony, notebooky, Wi-Fi a mikrovlnné trouby. I když se tento typ technologie používá 24 hodin denně, většina lidí nepřemýšlí o záření, které vydávají stále. Většina z nás je nyní neustále obklopena zářením EMF na nebývalých a stále rostoucích úrovních, vzhledem k exponenciálnímu nárůstu používání bezdrátových technologií za posledních 20 let.

Druhy záření

Jednoduše řečeno, záření je energie, která prochází prostorem a má dvě hlavní formy:
neionizující a ionizující. Neionizující záření: zahrnuje rádiové vlny, mikrovlny (mobilní telefony, notebooky, tablety, počítače, wi-fi a další inteligentní bezdrátová zařízení), infračervené, viditelné a UV. Produkty CleanWaves chrání tento typ záření (v rozmezí ~ 50 dB).
Ionizující záření: zahrnuje vysokoenergetické záření, jako jsou rentgenové paprsky a gama paprsky. O tomto typu záření je obecně známo, že je velmi nebezpečný i v malých dávkách. Produkty CleanWaves nechrání proti tomuto typu záření.

Dnešní rostoucí obavy o naše zdraví mají mikrovlnné záření (často nazývané EMF záření, vysokofrekvenční nebo vysokofrekvenční záření a bezdrátové záření). Stále více výzkumů začíná ukazovat negativní dopady tohoto záření na zdraví, kterým jsme exponenciálně více vystaveni v důsledku šíření bezdrátových technologií v našem každodenním životě.

Elektromagnetické pole

Elektromagnetické pole (EMF) je spojité pole vytvářené elektricky nabitými objekty, jako jsou mobilní telefony a Wi-Fi. Elektromagnetické pole se pohybuje ve vlnovém vzoru rychlostí světla a toto šíření se nazývá elektromagnetické záření. Některá elektromagnetická pole jsou vytvářena přirozeně, například elektromagnetická pole s nízkou intenzitou vyzařovaná naším tělem. Umělá elektromagnetická pole - ta přenášená mobilními telefony a WiFi - jsou však nepřirozená a mohou způsobit zdravotní rizika.
Elektromagnetická pole se liší podle jejich šíření: rozdílu v jejich vlnových délkách a frekvencích. Záření vysoké vlnové délky - jako rádio - má nízkou frekvenci a přenáší malé množství energie. Záření s nízkou vlnovou délkou má vysokou frekvenci a je bohaté na obrovskou energii.  

 

 

 

5G

Cena

8751950
18751950

Značky

Položek k zobrazení: 3
cap wm
875 Kč / ks

Tato čepice vás ochrání před sluncem i elektromagnetickým znečištěním!Vyrobeno z bavlněné a stříbrné stínící tkaniny pro ochranu před vysokofrekvenčními elektromagnetickými...

CWWC-0119
cap men
875 Kč / ks

Tato čepice vás ochrání před sluncem i elektromagnetickým znečištěním!Vyrobeno z bavlněné a stříbrné stínící tkaniny pro ochranu před vysokofrekvenčními elektromagnetickými...

CWMC-0119
Scarf grey
1 950 Kč / ks

Green Shield Kukla / Kapuce vás ochrání před větrem i chladem a před elektromagnetickým znečištěním

558/SED
3 položek celkem
Najdete nás i na MALL.CZ