SoftMAG pH Balancer

Plazmový vodní zesilovač. Přírodní zesilovač energie.

Ultra-magnetismus pro nápoje, jídlo, krémy, oleje a všechny ostatní tekutiny.

Skladem (1 ks)
1 050 Kč / ks
PH balancer1
ZDARMAZDARMA

Aktivujte a restrukturalizujte si zmagnetizováním pitnou vodu sami, prostřednictvím obalu softMAG pH Balancer, který ultra magnetizuje balenou vodu, díky čemuž je ve výsledku více alkalická, revitalizovaná, s příjemnou chutí. Takto upravená voda je užitečná pro lidi i pro rostliny.

SoftMAG pH Balancer vyzařuje univerzální magnetická pole, označovaná také jako studená plazma.

Mnoho odborníků a vědců v různých východních a západních zemích studovalo a provádělo experimenty s biomagnetismem, ale až po roce 1940 zahájil světový výzkum vědeckou fázi, která přinesla texty, které systematicky potvrzují příznivé účinky na rostliny, zvířata a člověka.

Účinky naší technologie nejsou kouzelné ani zázračné, ale jsou dobře ukotveny ve vědě, protože buňky lidského těla jsou malé přírodní magnety se severním a jižním pólem a jako takové jsou ovlivňovány, ať už k lepšímu nebo k horšímu, vnějšími magnetickými poli. Kromě toho jsou všechny funkce organismu regulovány elektrickými a magnetickými impulsy, bez nichž by život neexistoval.

Technologie SoftMAG zahrnuje speciální nanotechnologie, které produkují magneticko-univerzální gravitační pole, které obnovují přirozenou rovnováhu.

Snadné použití - stačí do obalu Balanceru umístit láhev nebo šálek s vodou. Tuto nádobu i s obsahem ponechte alespoň 30 minut – 2 hodiny v obalu pH Balancer. Poté lze takto energetizovanou vodu pít po celý den / po 12 hodin.
Tento postup lze následně dle potřeby kdykoliv opakovat. Je to jednoduchý a efektivní postup energetizace a alkalizace obsaženého nápoje s pomocí speciálního obalu pH Balancer.

Uvnitř stěny pH Balanceru je magnetický materiál a suché CO2 Gans. Takže požíváním obalu pH Balancer budete mít v případě potřeby s sebou prostřednictvím pH Balanceru magneticko-gravitační plazmatickou jednotku, kterou si můžete vzít a používat kdekoliv: v kanceláři, v tělocvičně, v parku, v dopravních prostředcích, během volnočasových aktivit, apod.

Magnetizovaná restrukturalizovaná voda je formou výplachu také vynikajícím dezinfekčním prostředkem pro jakékoli problémy s dásněmi včetně bolesti zubů.

 

_PH_balancer

 

Certifikováno podle směrnice 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích, vysoká kvalita zpracování.

Certifikace  CE-logo_180   n. 

 

 

a_tab_CE

Najdete nás i na MALL.CZ