Masážní ohnutý váleček na maderoterapii

Masážní pomůcka na maderoterapii Fabulo Ohnutý váleček je speciálně tvarovaná dřevěná pomůcka na odstranění celulitidystimulaci lymfatického systému a detoxikaci organismu. Vhodná je na problematické partie těla jako jsou stehnabříškozadekpaže a boky.

 
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Skladem
379 Kč / ks
Kategorie: Maderoterapie
Položka byla vyprodána…

Maderoterapie je masážní technika pocházející z Jižní Ameriky - Brazílie a Kolumbie. Při maderoterapii se používají různě tvarované nástroje a válečky z čistého bukového dřeva. Maderoterapie se zaměřuje na podporu prokrvení pokožky a toku lymfy. Napomáhá redukci a odstraňování celulitidy a strií. Procedura neinvazivní a hypoalergenní. Masáž je relaxační a bezbolestná.

Masážní pomůcka na maderoterapii Fabulo Ohnutý váleček je vyrobena z bukového dřeva. Masážní válec se skládá z dvanácti ozubených rotačních disků se zaoblenými hranami a je mírně ohnutý. Rukojeti jsou tvarovány tak, aby dokonale padly do dlaně. Válec se používá na masáž problematických částí těla s vyšší vrstvou podkožního tuku nebo celulitidy. Pokožka se napne a vyhladí. Činnost lymfatického systému se podpoří. Aplikací masáže speciálně tvarovanými pomůckami se dané místo prokrví, a tím se urychlí látková výměna. Zároveň dochází k jemné stimulaci lymfatického systému, čímž se uvolní nahromaděné toxiny. Podkoží v tělesných partiích se postupně zbaví nerovností, a tím se zmírňuje efekt celulitidy.

Na odstranění celulitidy je velmi důležitá stimulace lymfatického systému. Masáž dřevěnými pomůckami stimuluje tok lymfy a nastartuje se metabolismus, přičemž se z těla vylučují toxiny a škodlivé látky, které si tělo ukládá do zásob.

 

Maderoterapie slouží na:

  • zmírnění a odbourání celulitidy
  • stimulaci lymfatického systému
  • redukci a eliminaci nahromaděných tuků
  • detoxikaci organismu
  • urychlování metabolismu
  • uvolnění těla a mysli

Maderoterapie je vhodná pro:

  • ženy i muže, kteří chtějí přirozeným způsobem redukovat projevy celulitidy nebo nahromadění tuků
  • osoby trpící otoky dolních končetin
  • sportovce na regeneraci a uvolnění svalů po sportovních aktivitách

Parametry produktu:

Délka válce: 40 cm
Délka rukojeti: 8,5 cm
Průměr disku: 5,6 cm
Materiál: bukové dřevo

 

Najdete nás i na MALL.CZ