BioActive E-Shape - tvarující pas

BioActive E-Shape je elastický bederní pas, vyrobený z inovované příze NILIT INNERGY  jehož cílem je zjednodušení, kontrastování nedokonalostí celulitidy, povzbuzení a navození okamžitého modelovacího efektu.

 

Skladem (1 ks)
1 950 Kč / ks
BioActive E Shape
ZDARMAZDARMA

Příze NILIT INNERGYcož je vysoce výkonná příze, která je schopna absorbované lidské teplo přeměňovat na tepelnou energii a tuto odráží do pokožkové tkáně, čímž vytváří hluboké jemné zahřátí tkání díky aplikovaným bio – keramickým vláknům s aktivními minerály. Jemné teplo vyzařované vlákny s aktivními minerály oživuje a povzbuzuje tělo přičemž takto mimo jiné pomáhá snižovat výskyt celulitidy.

  • Pas pomáhá snižovat účinek „pomerančové kůry“ způsobený místní celulitidou a tukem;
  • Využívá dlouhé infračervené paprsky, které jemně zahřívají nejhlubší vrstvy pokožky. Toto jemné teplo následně přispívá k tvarování tukových buněk;
  • Provedené klinické testy také ukazují, že nošení výrobků vyrobených z příze NILIT INNERGY pomáhá snižovat tukovou hmotu a rychle dotvarovat oblast břicha a pasu.

Rozsáhlý výzkum, který byl nedávno proveden v Evropě, reálně sledoval skupinu žen ve věkovém rozmezí 18 - 60 let po dobu 56 dní, během kterých účastnice nosili bederní pás E-Shape 8 hodin denně.

Vyhodnocením  tohoto testu bylo zjištěno, že lze získat:

  • O 32% vylepšení vzhledu kůže od „pomerančové kůry“;
  • Snížení obsahu tuku o cca 1,15 kg (2,54 LBS);
  • Bylo dosaženo o 56,7% zvýšení pevnosti pokožky;
  • Bylo dosaženo o 54% zvýšení hladkosti pokožky;
  • Bylo dosaženo o 12,4% zvýšení pružnosti pokožky;

 

Kompletní kolekce „E“ je tak proto perfektní kombinací pro dosažení okamžitého modelovacího efektu, který je dán typem a vlastnostmi oděvu včetně kosmetického efektu, který je dán typem použité inovovaní nanopříze .

Velikost: produkt je unisex pouze v JEDNÉ VELIKOSTI, protože je vyrobeny z tkaniny, která je tak elastická, takže se v 95% případů přizpůsobí běžné konfekční velikosti.

Najdete nás i na MALL.CZ