Softmag Plazmová maska pro úlevu od bolesti a pro relaxaci Softmag pain relief and relaxing mask

Technologie GreenShield nabízí přirozenou alternativu k běžně používaným metodám léčby bolesti. Unikátní řada produktů je speciálně navržena pro různé části těla pro maximální pohodlí, podporu a trvalou úlevu od bolesti.

Produkty Green Shield představují dokonalou rovnováhu mezi fyzickým tělem, psychickou myslí a vědomím pomocí nanotechnologie.

Skladem (1 ks)
1 320 Kč / ks
Kategorie: Řada SoftMag Ortho
Rozměry: 25cm x 13cm x 0,5cm
Záruka:: 3 roky
Mashera new
ZDARMAZDARMA

Technologie SoftMAG zahrnuje speciální nanotechnologie, které produkují magneticko-univerzální gravitační pole (plazmatická energie), které obnovují přirozenou rovnováhu. Magnetická energetická pole SoftMAG se skládají z nízkých frekvencí, které interagují s kůží, svaly a osteoartikulárním systémem. Technologie Softmag má časem schopnost obnovit původní chemickou, elektrickou a magnetickou rovnováhu a nabízí úlevu od akutní a chronické bolesti.

Maska pro bioenergetické uvlonění od bolesti, pro úlevu a relaxaci očí a obličeje

Studené použití:
Umístěte masku do mrazáku po dobu asi 30 minut. Chladivá terapie zklidňuje unavené a oteklé oči a zároveň poskytuje chladicí úlevu.

Jak nosit
Umístěte Softmag relaxační masku na oči a užívejte si úlevu. Softmag maska pro úlevu od bolesti a pro relaxaci, se hodí pro všechny typy hlavy, obličeje, tvarů a velikostí. Plně nastavitelný suchý zip zezadu, omyvatelná a prodyšná.

Jak je maska vyrobena:
výroba 100% italská, ruční, z měkké bavlny. Uvnitř 2 dezinfikované gelové kapsy se směsi 50/50 molekul CO2 a ZnO.

ZnO vzájemně působí s poli člověka a emocí. Může být tedy použit k posílení a vyvážení lidských emočních potřeb ... (relaxace a meditace).
CO2 aktivuje buňky, revitalizuje tělo a posiluje imunitní systém. CO2 je velmi prospěšné pro všechny druhy poranění svalů, bolesti v místě zlomenin a bolestí svalů ... společně oživují, osvěžují a omlazují pokožku.

 

Certifikováno podle směrnice 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích, vysoká kvalita zpracování.

Certifikace  CE-logo_180   n. 1830394

 

a_tab_CE

Najdete nás i na MALL.CZ