Serafin Plíce 90 ks kapslí

Přírodní bylinné kapsle Klouby obsahují zinek a vápník přispívající k normálnímu stavu kostí, ale také kolagen a vitamín C napomáhající k zachování pevnosti a elasticity chrupavek. Obohaceno navíc o vitamíny B3 a B1, které přispívají k normálnímu metabolismu.

 
Skladem (4 ks)
421 Kč / ks
sb plice
Tip

Přírodní kapsle představují jednu z nejkoncetnrovanějších forem užívání bylin a hub. Ty jsou v nich ve formě extraktu, který je dobře vstřebatelný. Naše kapsle jsou celulózové a tedy vhodné i pro vegetariány. A pokud vám polykání kapslí nevyhovuje, můžete si prášek vysypat z kapsle do malého množství vody a vypít.

 

Jak přípravek působí


Věřte, rádi bychom prozradili více, ale pouze uvedené informace nám zákon povoluje. Nestačí to? Nevadí! Jsme tu pro vás! Rádi vám poradíme prostřednictvím emailu nebo telefonu. Kontaktujte nás: zeptejtese@serafinbyliny.cz nebo tel. 739 021 759.

 

1. Dýchání
Jitrocel kopinatý podporuje normální funkce dýchacího systému

2. Mikrobiální rovnováha
Jitrocel kopinatý napomáhá k normální mikrobiální rovnováze

3. Imunita
Jitrocel kopinatý a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému

4. Přírodní vitamín C
Camu camu je exotické ovoce s přirozeným vysokým obsahem obsahem vitamínu C. Jeho obsah je daleko vyšší než u šípku, pomerančů nebo citronů. Společně s dalšími látkami přítomnými v ovoci se vitamín C velmi dobře vstřebává

5. Metabolismus kyselin a zásad
Zinek přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad

6. Čchi plic
agaricus podporuje čchi v meridiánu plic

 

Objem
300 mg v 1 kapsli

Složení
extrakt z Agaricus blazei Murill, extrakt z vilcacory (Uncaria tomentosa), extrakt z camu camu (Myrciaria dubia), extrakt z jitrocele kopinatého (plantago lanceolata), bisglycinát zinečnatý, stearan hořečnatý

Dávkování
2–4 kapsle za den mezi jídly

Najdete nás i na MALL.CZ