Serafin Multiserafin sirup 200 ml

Jedinečný multivitaminový přípravek sestavený převážně z extraktů z plodů rostlin. Je vhodný pro celou rodinu, pro děti od 1 roku, i pro těhotné a kojící ženy.

Má skvělou chuť, neobsahuje přidaný cukr ani konzervanty. Přípravek je jen pasterizovaný.

Skladem (3 ks)
299 Kč / ks
sCK multisirup
Tip

Jak přípravek působí

1. Imunita
Rakytník, Reishi, měď a vitamín D3 podporují přirozenou funkci imunitního systému.

2. Železo, červené krvinky
Vitamín B2 a měď přispívají k normálnímu stavu železa a červených krvinek

3. Přirozený zdroj vitamínu C
Camu camu plody malého keře jsou přirozeným zdrojem vitamínu C.

4. Štítná žláza
Selen přispívá k normálnímu stavu štítné žlázy, nehtů, vlasů a k normální spermatogenezi.

5. Únava, nervová soustava
Aloe vera snižuje míru únavy a společně s vitamínem B1 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.

6. Homocystein
Vitamín B6, B12 , kyselina listová přispívají k normální syntéze homocysteinu.

7. Kosti
Selen přispívá k normální spermatogenezi.

8. Oběhová soustava
Reishi podporuje oběhovou soustavu

 

Vstřebávání vitamínů

Multiserafin sirup je stejně jako jeho „starší bráška“ z velké části sestaven z extraktů z plodů rostlin. Tyto extrakty obsahují nemalé množství přírodních bioaktivních látek.

Bioaktivní látky jsou přirozeně přítomné v plodech a v rostlinách a jsou v nich vázané na další aktivní látky. Dobře účinkují pouze společně, tedy jen jako daný plod či rostlina. Jakákoliv jejich separace či technologická úprava zejména rafinace velmi snižuje účinky.

 
Bioaktivní látky jsou nejkvalitnějším zdrojem přírodních vitamínů a minerálů. Mají výrazné protizánětlivé účinky a celkově aktivují všechny přirozené funkce v celém organismu. Působí nejen na imunitní systém, ale i na základní metabolické orgány jako jsou játra, slinivka, ledviny a střeva. Bioaktivní látky přirozeným způsobem harmonizují všechny žlázy s vnitřní sekrecí a také celý kardiovaskulární systém.
Všechny ingredience v přípravku Multiserafin sirup působí synergicky. To znamená, že vzájemně posilují svůj účinek, vstřebatelnost a využitelnost.
Pro vyšší vstřebatelnost bioaktivních látek obsahuje přípravek MULTI SERAFIN sirup jedinečnou přísadu, a tou je léčivá houba Reishi. Tato houba má celou řadu významných účinků na náš organismus. V případě jejího obsažení v sirupu Multiserafin je důležité, že podporuje činnost jater a střev, a tím i vstřebávání přirozených vitamínů a minerálů do organismu.
 

Složení

Voda, pomerančový koncentrát, jablečný koncentrát, xylitol, citronový koncentrát, citrusový pektin, extrakt z Rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides), extrakt z Camu camu (Myrciaria dubia), extrakt z Reishi (Ganoderma lucidum), extrakt z Aloe pravé (Aloe vera), extrakt z Kelpu (Fucus vesiculosus), vitamín B3 (niacin), vitamín E (D-alfa-tokoferol sukcinát), vitamín B5 (D-pantho- tenát vápenatý), glukonát měďnatý, L-selenomethonin, glukonan manganatý, vitamín B6 (pyridoxin), vitamín B1 (thiamin), vitamín B2 (riboflavin), vitamín D3, vitamín B12, kyselina listová.
 

Dávkování

Děti 1–3 roky 1 mocca lžička (2,5 ml) 1x denně
Děti 3–6 let 1 kávová lžička (5 ml) 1x denně
Děti 6–12 let 1 polévková lžíce (10 ml) 1x denně
Děti od 12 let a dospělí  2 polévkové lžíce (20 ml) 1x denně
Najdete nás i na MALL.CZ