Šípkový sirup 200 ml

Imunita, krevní oběh, relaxace, dýchání.

 
Skladem (2 ks)
199 Kč / ks

Složení

Demineralizovaná voda, BIO třtinový cukr, BIO šípek sušený (14 %), BIO citronový koncentrát, pektin, kyselina citronová

Dávkování

Děti 1–3 let: 1 čajová lžička 1 × denně.
 
Děti 3–8 let: 1 čajová lžička 2 × denně.
Děti 8–15 let: 1 polévková lžíce 1–2× denně.
Dospělí: 1 polévková lžíce 3× denně.
 
Není vhodné pro děti do 1 roku. Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 5–23 °C.
 

Vstřebávání vitamínů

Multiserafin sirup je stejně jako jeho „starší bráška“ z velké části sestaven z extraktů z plodů rostlin. Tyto extrakty obsahují nemalé množství přírodních bioaktivních látek.

Bioaktivní látky jsou přirozeně přítomné v plodech a v rostlinách a jsou v nich vázané na další aktivní látky. Dobře účinkují pouze společně, tedy jen jako daný plod či rostlina. Jakákoliv jejich separace či technologická úprava zejména rafinace velmi snižuje účinky.

 
Bioaktivní látky jsou nejkvalitnějším zdrojem přírodních vitamínů a minerálů. Mají výrazné protizánětlivé účinky a celkově aktivují všechny přirozené funkce v celém organismu. Působí nejen na imunitní systém, ale i na základní metabolické orgány jako jsou játra, slinivka, ledviny a střeva. Bioaktivní látky přirozeným způsobem harmonizují všechny žlázy s vnitřní sekrecí a také celý kardiovaskulární systém.
Všechny ingredience v přípravku Multiserafin sirup působí synergicky. To znamená, že vzájemně posilují svůj účinek, vstřebatelnost a využitelnost.
Pro vyšší vstřebatelnost bioaktivních látek obsahuje přípravek MULTI SERAFIN sirup jedinečnou přísadu, a tou je léčivá houba Reishi. Tato houba má celou řadu významných účinků na náš organismus. V případě jejího obsažení v sirupu Multiserafin je důležité, že podporuje činnost jater a střev, a tím i vstřebávání přirozených vitamínů a minerálů do organismu.
 
Najdete nás i na MALL.CZ