COLVIA Colostrum Kurkumin + Piperin 60 tobolek

COLVIA Colostrum Kurkumin + Piperin je doplněk stravy s obsahem sušeného bovinního kolostra a extraktů z kurkumy a černého pepře, které podporují dobré trávení.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Skladem
332 Kč / ks
Kategorie: Colostrum
Položka byla vyprodána…

Kolostrum neboli mlezivo je počáteční mléko, které se tvoří první hodiny po porodu. Obsahuje komplex více než 250 bioaktivních látek, důležitých mimo jiné pro imunitní systém novorozence. COLVIA Colostrum Kurkumin + Piperin 60 tobolek je doplněk stravy s obsahem sušeného bovinního kolostra + extrakty z černého pepře a kurkumy, které podporují dobré trávení i zdraví jater.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 100% čisté bovinní kolostrum
  • kolostrum poskytuje komplex imunitních a růstových faktorů
  • kurkuma podporuje funkce imunitního systému
  • kurkuma a pepř přispívají k dobrému trávení a podporují normální činnost jater
  • kurkuma a pepř působí jako antioxidanty

 

Dávkování

Užívejte 2 tobolky denně, nejlépe večer před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Kurkumin, bovinní kolostrum, extrakt černého pepře (piperin), přídatné látky: stearan hořečnatý, složení tobolky: želatina, oxid titaničitý. Alergeny: mléko. K přípravě byla použita metoda lyofilizace – sušení vymrazováním – a díky tomu si kolostrum zachovává maximum původních vlastností.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. V době těhotenství a kojení se ohledně užívání přípravku poraďte se svým lékařem. Neužívejte v případě přecitlivělosti na mléčné bílkoviny a jakoukoliv složku přípravku. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Najdete nás i na MALL.CZ