COLVIA Colostrum Kurkumin + Piperin 60 tobolek

COLVIA Colostrum Kurkumin + Piperin je doplněk stravy s obsahem sušeného bovinního kolostra a extraktů z kurkumy a černého pepře, které podporují dobré trávení.

Skladem (2 ks)
332 Kč / ks

Kolostrum neboli mlezivo je počáteční mléko, které se tvoří první hodiny po porodu. Obsahuje komplex více než 250 bioaktivních látek, důležitých mimo jiné pro imunitní systém novorozence. COLVIA Colostrum Kurkumin + Piperin 60 tobolek je doplněk stravy s obsahem sušeného bovinního kolostra + extrakty z černého pepře a kurkumy, které podporují dobré trávení i zdraví jater.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 100% čisté bovinní kolostrum
  • kolostrum poskytuje komplex imunitních a růstových faktorů
  • kurkuma podporuje funkce imunitního systému
  • kurkuma a pepř přispívají k dobrému trávení a podporují normální činnost jater
  • kurkuma a pepř působí jako antioxidanty

 

Dávkování

Užívejte 2 tobolky denně, nejlépe večer před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Kurkumin, bovinní kolostrum, extrakt černého pepře (piperin), přídatné látky: stearan hořečnatý, složení tobolky: želatina, oxid titaničitý. Alergeny: mléko. K přípravě byla použita metoda lyofilizace – sušení vymrazováním – a díky tomu si kolostrum zachovává maximum původních vlastností.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. V době těhotenství a kojení se ohledně užívání přípravku poraďte se svým lékařem. Neužívejte v případě přecitlivělosti na mléčné bílkoviny a jakoukoliv složku přípravku. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Najdete nás i na MALL.CZ