COLVIA Colostrum + vitamín D3 + K2 60 tobolek

COLVIA Colostrum + vitamín D3 + K2 60 tobolek je doplněk stravy s obsahem sušeného bovinního kolostra + vitaminy D a K, které jsou důležité pro udržení zdravých kostí.

Skladem (2 ks)
355 Kč / ks

Kolostrum neboli mlezivo je počáteční mléko, které se tvoří první hodiny po porodu. Obsahuje komplex více než 250 bioaktivních látek, důležitých mimo jiné pro imunitní systém novorozence. COLVIA Colostrum + vitamín D3 + K2 60 tobolek je doplněk stravy s obsahem sušeného bovinního kolostra + vitaminy D a K, které jsou důležité pro udržení zdravých kostí.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje 100% čisté bovinní kolostrum
  • kolostrum poskytuje komplex imunitních a růstových faktorů
  • vitamin D podporuje funkci imunitního systému
  • vitamin D a vitamin K jsou důležité pro udržení normálního stavu kostí
  • vitamin K přispívá k normální srážlivosti krve

 

Dávkování

Užívejte 2 tobolky denně, nejlépe večer před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Bovinní kolostrum, provitamín D3, vitamín K2 MK7, přídatné látky (stearan hořečnatý), složení tobolky (želatina, oxid titaničitý). Alergeny: mléko. K přípravě byla použita metoda lyofilizace – sušení vymrazováním – a díky tomu si kolostrum zachovává maximum původních vlastností.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. V době těhotenství a kojení se ohledně užívání přípravku poraďte se svým lékařem. Neužívejte v případě přecitlivělosti na mléčné bílkoviny a jakoukoliv složku přípravku. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Najdete nás i na MALL.CZ