Ingredia Colostrum B + Betaglukany 60 kapslí

Doplněk stravy Colostrum B s betaglukany obsahuje bovinní (kravské) colostrum - mlezivo, které je cenné vysokým obsahem biologicky aktivních látek zejména imunoglobilinů IgG a růstových faktorů. Má vliv na udržení normální funkce imunitního systému.

 
Skladem (2 ks)
270 Kč / ks

Colostrum je první mateřské mléko - mlezivo, které se tvoří v prvních hodinách po porodu. Skládá se z látek důležitých pro vývoj budoucího imunitního systému. Mezi ně patří v první řadě imunoglobuliny, růstové faktory, vitamíny, minerály a proteiny. Imunoglobuliny (Ig) jsou aktivní protilátky, které využívá imunitní systém, aby identifikoval a neutralizoval neznámé objekty, jako jsou bakterie a viry.

Betaglukan je unikátní přírodní komplexní polysacharid schopný podporovat obranné reakce organismu proti bakteriálním chorobám. Betaglukany mají podobně jako colostrum příznivý vliv na funkci autoimunitního systému. Mechanismus působení je však odlišný. Kombinace zvolená v tomto přípravku zvyšuje jeho účinnost a obranyschopnost.

Účinky:

  • Antibakteriální a antivirové
  • Pozitivní vliv na krvetvorbu
  • Snižování hladiny cholesterolu v krvi
  • Protiparazitické vlastnosti
  • Zdroj betaglukanů - houbička Reishi

Složení v 1 kapsli:

Colostrum 200 mg, Betaglukany 200 mg 

Přidatné látky:

Stearan hořečnatý, želatina, oxid titaničitý

Dávkování:

2 kapsle denně

Balení:

60 kapslí - dávka na 1 měsíc

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy,pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen k diagnóze, léčení nebo prevenci jakékoliv nemoci. Obsahuje mléko a mléčné deriváty.

Najdete nás i na MALL.CZ