Khadi COLOR PREP rostlinná barva na vlasy 100 g

Předbarvovací odstín - předpigmentace pro dvoukrokovou metodu barvení & barevný základ

 • pro barvení šedých a velmi světlých vlasů natmavo
 • k použití před barvením odstíny vyžadujícími předpigmentaci
 • barevný základ - teplý, zlatavě hnědoměděný
 • intenzivně pečuje o vlasy a vlasovou pokožku
 • bez syntetických látek, 100% rostlinná
 • certifikovaná přírodní kosmetika BDIH
Skladem (2 ks)
297 Kč / ks
kh ba color
Novinka
 • S odstínem Khadi Color Prep je příprava vlasů na rostlinné barvení snadná jako nikdy předtím. Každá výchozí barva vlasů je ve své podstatě jedinečná - stejně jako barvení rostlinnými barvami Khadi je jedinečné. Khadi Color Prep připravuje vlasovou strukturu na barvení rostlinnými barvami Khadi a pomáhá dosáhout rovnoměrný, výrazný výsledek, zejména pokud je výchozí barva vlasů šedá či velmi světlá a záměrem je výrazné ztmavení. V záložce "Použití" naleznete dvě nejdůležitější situace použití tohoto odstínu.

  Khadi Color Prep - optimální základ pro vyrovnaný a výrazný barevný výsledek. Jsou-li Vaše vlasy šedé či velmi světlé a chystáte-li se je barvit velmi tmavým či popelavým odstínem, doporučujeme použít dvoukrokovou metodu barvení a vlasy předbarvit v prvním barvicím kroku předpigmentačním odstínem Color Prep. Tento extra jemně namletý rostlinný prášek obsahuje pouze vybrané rostlinné části s nejvyšší účinnostní silou a dodá vlasům výrazné zlaté až měděné pigmenty. V závislosti na světlosti výchozí barvy vzniká výrazné zlaté až zlatavě hnědoměděné základové obarvení, které optimálně připraví strukturu Vašich bílých či světlých vlasů na barvení zamýšleným tmavým či popelavým Khadi odstínem. Jinými slovy, tato první teplá vrstva barvy poskytne dokonalý základ pro fixaci finálního chladného, tmavého odstínu. Barevný základ, který vlasům předpigmentace odstínem Color Prep dává, zároveň posiluje barevnou stálost hlavního odstínu použitého v druhém barvicím kroku a zajišťuje obzvláště intenzivní barevný výsledek

  Khadi Color Prep není pouze předpigmentací. Avšak díky obsahu rostliny senna neboli cassia působí jako regenerační keratinová kúra. Posiluje a chrání vlasy a vyhlazuje vlasovou strukturu poškozených pramenů. Tradiční ajurvédská jujuba (ziziphus) dodává vlasům hydrataci, regeneruje je skrz naskrz a dává jim zářivý lesk. Díky obsahu rostliny henna vzniká ve vlasech teplý odstín, který je perfektním barevným základem pro barevný "skok" z šedých či velmi světlých vlasů do tmavých či popelavých odstínů. Kromě toho henna intenzivně pečuje o pokožku hlavy a posiluje vlasy od kořínků ke konečkům. 

  Rostlinné barvy na vlasy Khadi v sobě spojují znalosti ajurvédské medicíny a nejnovější kosmetické technologie. Naše produkty vyrábíme v nejvyšší kvalitě podle německých standardů. Výsledkem je vysoce účinná a zároveň citlivá přírodní kosmetika s cenným složením, jejíž účinky pocítíte sami. Naše barvy na vlasy neobsahují syntetické barvicí, aromatické ani konzervační látky, zvýrazňovače barev, peroxidy, amoniak ani jiné chemické ingredience. Barví, chrání a posilují Vaše vlasy a pečují o pokožku hlavy čistě přírodní cestou. Proč jsme si tím tak jistí? Protože je pro Vás necháváme pravidelně testovat v nezávislých a kvalifikovaných laboratořích. Rostlinné barvy na vlasy Khadi jsou certifikovány německým spolkovým svazem průmyslových a obchodních podniků (BDIH) podle mezinárodního standardu COSMOS AISBL a jsou nositeli renomované certifikace BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

 

1. přechod z velmi světlých vlasů do tmavých odstínů

Rostlinné barvy na vlasy Khadi mají excelentní barvicí účinek a stabilitu. V případě velmi světlých a šedých vlasů podporuje intenzitu tmavého obarvení odstín Khadi Color Prep. Předpigmentuje Vaše vlasy a vytvoří perfektní barevný základ pro přechod z velmi světlé barvy vlasů do tmavých odstínů. 

2. dobarvování šedých a světlých odrostů / předchozí chemické barvení

Určitě znáte ostrý barevný kontrast odrostů, který se typicky objevuje, když odrůstá chemické obarvení vlasů. S rostlinnými barvami Khadi je tento barevný přechod mezi světlými odrosty a velmi tmavými délkami mnohem přirozenější a decentnější. Máte-li délky tmavé z předchozích barvení, zejména chemických, avšak Váš odrost je velmi světlý či prošedivělý, tak předpigmentační odstín Khadi Color Prep dodá Vašim odrostům barevný základ v teplých, zlatavě hnědoměděných tónech, aby je dokonale připravil na barvení požadovaných tmavým či popelavým rostlinným odstínem Khadi. Tak dosáhnete optimální krytí šedých a světlých vlasů a plynulé přechody odrostů a délek. 

Kterých odstínů se předpigmentace týká, naleznete v Khadi vzorníku, jakož i v postupech barvení těchto tmavých a popelavých odstínů. 

 

Použití:

1. umyjte si vlasy přírodním šampónem Khadi.

TIP: Pokud se Vás to týká, tak použijte Khadi vlasovou masku Hloubkové čištění aktivním uhlím pro zbavení vlasů reziduí syntetických vlasových produktů.

2. Smíchejte Khadi Color Prep s vodou o teplotě 80°C a vytvořte krémovou pastu. Pro odměření teploty vody pro zalití prášku můžete použít tento teploměr.

3. Aplikujte pastu do vlasů, stejným postupem jako Vaši Khadi barvu.

4. Nechte působit 60 minut, opláchněte a poté obarvěte vlasy zamýšleným tmavým Khadi odstínem. Pokud je jím odstín Tmavá blond, stačí doba působení odstínu Color Prep pouze 30 minut.

Upozornění: Aplikujte pouze na neporušenou pokožku a vyhněte se přímému kontaktu s očima. Prášek je extra jemný, nevdechujte ho. Barvicí pastu nechte před aplikací vychladnout na komfortní teplotu, nenanášejte ji horkou.

 

Složení (INCI): Cassia Auriculata (senna / cassia) Leaf Powder*, Lawsonia Inermis (henna) Leaf Powder*, Ziziphus Jujuba (jujuba, cicimek) Leaf Powder*, Ziziphus Spina-Christi (cicimek, trn Kristův) Leaf Powder*

*z kontrolovaného biologického pěstování, 100 % ingrediencí přírodního původu

 

100% natural hnědé BDIH CZ hnědé 100% vegan hnědé

Najdete nás i na MALL.CZ