Zákaznická podpora:[email protected]

Rostlinné barvy na vlasy

13 položek celkem
kh ba cerna
214,05 Kč bez DPH
259 Kč

Rostlinná barva na vlasy  Khadi Černá barví vlasy černým odstínem. Rostlinná barva na vlasy Khadi Čisté indigo barví vlasy černým odstínem, s...

kh ba cista rot
197,52 Kč bez DPH
239 Kč

Rostlinná barva na vlasy Khadi Čistá henna dodává světlým vlasům přirozenou hennově červenou barvu a tmavším vlasům mahagonovou až třešňově mahagonovou barvu.

kh ba amla
235,54 Kč bez DPH
285 Kč

Rostlinná barva na vlasy Khadi Henna & Amla dodává světlým vlasům oranžovočervenou barvu, tmavším vlasům mahagonovou barvu.

kh ba jatrop
197,52 Kč bez DPH
239 Kč

Rostlinná barva na vlasy Khadi Henna & Amla & Jatropha dodává světlým vlasům jantarově červenou až ohnivou barvu, tmavším vlasům jantarově mahagonovou barvu

kh ba hneda orech
197,52 Kč bez DPH
239 Kč

Rostlinná barva na vlasy Khadi Oříškově hnědá barví vlasy středně hnědým, oříškovým odstínem.

kh ba neutral
197,52 Kč bez DPH
239 Kč

Khadi Senna / Cassia je vhodná pro všechny barvy vlasů. Jedná se o bezbarvý neboli neutrální odstín, který vlasy nebarví.

kh ba blond stred
189,26 Kč bez DPH
229 Kč

Rostlinná barva na vlasy Khadi odstín STŘEDNÍ BLOND dává vlasům přirozeně působící, zářivou barvu. Zároveň o vlasy intenzivně pečuje a dává jim objem.

kh ba blond svet
189,26 Kč bez DPH
229 Kč

Khadi odstín SVĚTLÁ BLOND dává vlasům přirozeně působící, zářivou barvu. Zároveň o vlasy intenzivně pečuje a dává jim objem.

kh ba hneda sv
197,52 Kč bez DPH
239 Kč

Rostlinná barva na vlasy Khadi Světle hnědá barví vlasy světle hnědým odstínem.

kh ba blond tma
Novinka
197,52 Kč bez DPH
239 Kč

Rostlinná barva na vlasy Khadi Tmavá blond je středně popelavá blond až sytá tmavá blond, bez načervenalých odlesků.

kh ba hneda tm
197,52 Kč bez DPH
239 Kč

Rostlinná barva na vlasy Khadi Tmavě hnědá barví vlasy sytým, tmavě hnědým odstínem.

kh ba preliv zlaty
197,52 Kč bez DPH
239 Kč

Khadi odstín ZLATÝ PŘELIV dává vlasům přirozeně působící, jemnou třpytivou barvu. Zároveň o vlasy intenzivně pečuje a dává jim objem.

kh teplomer
48,76 Kč bez DPH
59 Kč

Teploměr představuje důležitou  pomůcku k rostlinným barvám na vlasy Khadi . Pro získání optimálního barevného výsledku použijte prosím následující teplotu vody: u...

S těmito 100% rostlinnými barvami barvíte své vlasy a zároveň o ně pečujete prostřednictvím čistě přírodních barvících a účinných látek.

Přírodní barvy na vlasy Khadi neobsahují žádné konzervační látky, zintenzivňovače barev ani žádné jiné chemické složky. Všechny barvy podléhají striktním kontrolám na obsah škodlivých látek. V závislosti na odstínu obsahují rovněž  specifické byliny, které se používají v ajurvédské medicíně. Ty posílí Vaše vlasy a dodají jim výjimečný lesk.

Všechny barvy Khadi můžete mezi sebou bez problémů míchat.

A navíc - můžete jimi spolehlivě barvit i šedé vlasy !