Khadi BEZBARVÁ - SENNA / CASSIA rostlinná barva na vlasy 100 g

 • intenzivní nebarvicí vlasová kúra pro regeneraci, objem, lesk a elasticitu
 • brilantní lesk a výrazný objem
 • intenzivně pečuje o vlasy a vlasovou pokožku
 • bez syntetických látek, 100% rostlinná
 • s certifikací BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika
Skladem (3 ks)
297 Kč / ks
  • Umyjte si vlasyUmyjte si vlasy
  • 90 °C90 °C
  • Doba působení 15-60 minDoba působení 15-60 min

 

Intenzivní regenerace do Vašich vlasů, aniž byste je zároveň barvili. Khadi bezbarvá vlasová kúra Senna / Cassia dává vlasům výrazný lesk, bohatý objem a intenzivní péči v jednom kroku. Pečuje o vlasy od kořínků a pokožky až po konečky. Posiluje a reparuje vlasovou strukturu. Pečuje o hydrataci vlasů a dává jim elasticitu. Rovněž osvěžuje a zvýrazňuje stávající barvu vlasů. Khadi Senna / Cassia je bezbarvá a je obzvláště vhodná, pokud chcete dodat vlasům sílu a zářivost a přitom nechcete měnit jejich barvu.

Chystáte se přejít na rostlinné barvy na vlasy Khadi a přitom máte silně poškozené, suché či zesvětlené vlasy? Khadi vlasová kúra Senna / Cassia poslouží jako optimální příprava takových vlasů před přistoupením k barvení jako takovému. S každou aplikací buduje vlasovou strukturu a vlasy tak mohou rovnoměrně absorbovat rostlinnou barvu během jejich barvení.

Tak jako všechny rostlinné barvy na vlasy Khadi, je i tato bezbarvá vlasová kúra 100% přírodní, vegan a BDIH certifikovaná. Je tedy bez jakýchkoliv syntetických ingrediencí. A samozřejmě bez silikonů. Senna neboli cassia - rostlina Cassia obovata, jediná ingredience této vlasové kury, je známá po tisíciletí svým ošetřujícím účinkem, obdobným rostlině henna, avšak nebarvicím. Nesprávně se jí proto často říká "bezbarvá henna", avšak ta ve skutečnosti neexistuje. Khadi Senna / Cassia je extra jemně namletá a vlasům tak perfektně předává své pečující a reparační působení.

Doba působení je 15 - 120 minut. Čím delší je zvolena doba působení, tím intenzivnější je pečující výsledek, pro chemicky zesvětlené vlasy však volte cca 15 - 20 minut. Tento odstín se zalévá vodou o teplotě 50 - 90°C. Jednotlivé Khadi odstíny včetně bezbarvého můžete mezi sebou míchat a vytvářet si své vlastní barevné nuance.

Rostlinné substance čistě přírodní vlasové kúry Khadi Senna / Cassia vlasy obklopí každičký vlas. Budete vnímat a vidět, jak jsou Vaše vlasy silnější a prodchnuté zdravým leskem. Pro přirozeně krásný a markantně opečovávaný vzhled vlasů.

Preferujete vytvářet si své individuální barvicí směsi? Tento "bezbarvý odstín" si můžete přimíchat do ostatních odstínů rostlinných barev na vlasy Khadi, chcete-li získat světlejší variantu barevného výsledku. 

 

 

Umyjte si vlasy přírodním šampónem bez silikonů, např. Khadi elixír šampónem Růže Reparace.

Smíchejte barvicí prášek s vodou o teplotě 50°C - 90°C. Vodu přidávejte postupně, dokud nevznikne krémová pasta konzistence kysané smetany. Pro vlasy po ramena je třeba cca 80 - 100 g prášku. Pastu naneste na čerstvě umyté vlasy osušené ručníkem, ideálně pomocí štětce. U tohoto bezbarvého odstínu můžete zvolit i aplikaci pomocí rukou. Pastu nanášejte ji co možná nejteplejší, avšak ne horkou. Optimální je začít u pokožky a následně pokračovat délkami, pramen po prameni. Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení, spolu s rukavicemi) a ručníkem či teplou čepicí.

Vlasovou kúru nechte působit 15 - 60 minut. V případě velmi poškozených, zejména zesvětlených vlasů zvolte dobu působení 15 - 20 minut, v ostatních případech 30 - 60 minut. Poté pastu vypláchněte pouze vodou. A hotovo.

Vyhněte se mytí vlasů šampónem po dobu 24 - 48 hodin po barvení, protože obarvení se vlivem oxidace na vzduchu ještě vyvíjí. Před prvním mytím šampónem doporučujeme použít Khadi vlasový olej, který podpoří fixaci pigmentů. Stačí jej nechat působit 30 minut. Vlasy umyjte přírodním šampónem. 

 

Složení (INCI): Cassia Obovata (senna / cassia) Leaf Powder

 

 

 

100% natural hnědé  BDIH CZ hnědé  100% vegan hnědé

 

Najdete nás i na MALL.CZ