Khadi ČERNÁ rostlinná barva na vlasy 100 g

 • impozantní přirozená černá
 • dlouhotrvající, sytá, přirozená barva
 • vynikající krytí včetně šedých vlasů
 • brilantní lesk a výrazný objem
 • intenzivně pečuje o vlasy a vlasovou pokožku
 • bez syntetických látek, 100% rostlinná
 • certifikovaná přírodní kosmetika BDIH
Skladem (2 ks)
297 Kč / ks
 • Umyjte si vlasyUmyjte si vlasy
 • 50 °C50 °C
 • Doba působení 30-120 minDoba působení 30-120 min
 • Zažívejte kouzlo černých vlasů. Khadi rostlinná barva na vlasy Černá barví vlasy impozantním, přirozeným černým odstínem. Výsledný tón závisí na výchozí barvě Vašich vlasů, jakož i na zvolené době působení. Optimální výsledek dává, pokud je aplikována na dostatečně tmavé vlasy, počínaje tmavou blond na jakékoliv tmavší. Poté dává hřejivou přirozenou černou až sytou havraní černou. Spolu s barvou dává zároveň výrazný lesk, bohatý objem a intenzivní péči v jednom kroku!     

  Máte šedé anebo světlé vlasy? V tom případě před aplikací tohoto tmavého odstínu předbarvěte své vlasy Khadi odstínem Color Prep. Tato předpigmentace zajistí optimální tmavý výsledek finálního odstínu. 

 • Tak jako všechny rostlinné barvy na vlasy Khadi, je i tento odstín 100% přírodní, vegan a BDIH certifikovaný. Je tedy bez jakýchkoliv syntetických barvicích složek, zvýrazňovačů barev či kovových solí. A samozřejmě bez amoniaku a peroxidů. Má vynikající krycí schopnost, včetně šedých vlasů. Cenné, čistě rostlinné ingredience - indigo, henna a amla - zajišťují sytou, přirozeně zářivou barvu a zároveň intenzivní péči.

  Doba působení je 30 - 120 minut. Čím delší je zvolena doba působení, tím intenzivnější a tmavší je výsledek. Tento odstín se zalévá vodou o teplotě 50°C. Jednotlivé Khadi odstíny můžete mezi sebou míchat a vytvářet si své vlastní barevné nuance.

  Rostlinné pigmenty čistě přírodních barev na vlasy Khadi obklopí každičký vlas. Budete vnímat a vidět, jak jsou Vaše vlasy silnější a prodchnuté zdravým leskem. Pro přirozeně krásný a markantně opečovávaný vzhled vlasů.

 •  

  Použití: 

  Umyjte si vlasy přírodním šampónem bez silikonů, např. Khadi elixír šampónem Amla Objem.

  Smíchejte barvicí prášek s vodou o teplotě 50°C. Vodu přidávejte postupně, dokud nevznikne krémová pasta konzistence kysané smetany. Pro vlasy po ramena je třeba cca 80 - 100 g prášku. Pastu naneste na čerstvě umyté vlasy osušené ručníkem, ideálně pomocí štětce. Nanášejte ji co možná nejteplejší, avšak ne horkou. Optimální je začít u pokožky a následně pokračovat délkami, pramen po prameni. Můžete zvolit též jen dobarvení odrostů. Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení, spolu s rukavicemi) a ručníkem či teplou čepicí.

  Barvu nechte působit 30 - 120 minut. Čím déle necháte barvu působit, tím intenzivnější a tmavší bude výsledná barva. Pokud chcete pouhé osvěžení barvy, zvolte 15 - 30 minut. Poté pastu vypláchněte pouze vodou. A hotovo.

  Vyhněte se mytí vlasů šampónem po dobu 24 - 48 hodin po barvení, protože obarvení se vlivem oxidace na vzduchu ještě vyvíjí. Před prvním mytím šampónem doporučujeme použít Khadi vlasový olej, který podpoří fixaci pigmentů. Stačí jej nechat působit 30 minut. Vlasy umyjte přírodním šampónem.

  Doporučení: každý vlas je jiný. Tak jak všichni jsme jiní, tak i struktura a pigmentace vlasu je individuální. Výsledek se proto může v případě přírodních barev lišit. Nejlepší je proto otestovat si barvu nejprve na nenapádném prameni vlasů.

   

 • Máte šedé anebo světlé vlasy? V tom případě před aplikací tohoto tmavého odstínu předbarvěte vlasy Khadi odstínem Color Prep. Tato předpigmentace zajistí optimální tmavý výsledek finálního odstínu.
  S
  tejný postup doporučujeme také v případě silně poškozených vlasů či takových, které prošly chemickým zesvětlováním, za účelem rovnoměrného barevného výsledku.

 • Složení (INCI): Indigofera tinctoria (indigo), Lawsonia inermis (henna), Emblica officinalis (amla)  

100% natural hnědé  BDIH CZ hnědé  100% vegan hnědé

Najdete nás i na MALL.CZ