Khadi MĚDĚNÁ rostlinná barva na vlasy 100 g

 • živá, zářivá měděná
 • dlouhotrvající, sytá, přirozená barva
 • vynikající krytí včetně šedých vlasů
 • brilantní lesk a výrazný objem
 • intenzivně pečuje o vlasy a vlasovou pokožku
 • bez syntetických látek, 100% rostlinná
 • certifikovaná přírodní kosmetika BDIH
Skladem (3 ks)
297 Kč / ks
  • Umyjte si vlasyUmyjte si vlasy
  •  90 °C90 °C
  • Doba působení 30-120 minDoba působení 30-120 min

 

Most mezi blond a červenou – vneste do vlasů atraktivní měděnou. Khadi rostlinná barva na vlasy Měděná obarví Vaše vlasy živou, zářivou měděnou. Výsledný tón závisí na výchozí barvě Vašich vlasů, jakož i na zvolené době působení. Světlým a šedým vlasům dává zářivou zlatavou měděnou až ohnivě měděnou, hnědé vlasy prodchne měděnýmí tóny a velmi tmavým vlasům dodá výrazný živý lesk. A spolu s barvou zároveň výrazný lesk, bohatý objem a intenzivní péči v jednom kroku! 

 

Umyjte si vlasy přírodním šampónem bez silikonů, např. Khadi elixír šampónem Růže Reparace.

Smíchejte barvicí prášek s vodou o teplotě 90°C. Vodu přidávejte postupně, dokud nevznikne krémová pasta konzistence kysané smetany. Pro vlasy po ramena je třeba cca 80 - 100 g prášku. Pastu naneste na čerstvě umyté vlasy osušené ručníkem, ideálně pomocí štětce. Nanášejte ji co možná nejteplejší, avšak ne horkou. Optimální je začít u pokožky a následně pokračovat délkami, pramen po prameni. Můžete zvolit též jen dobarvení odrostů. Vlasy zakryjte igelitovou čepicí (je součástí balení, spolu s rukavicemi) a ručníkem či teplou čepicí.

Barvu nechte působit 30 - 120 minut. Čím déle necháte barvu působit, tím intenzivnější bude výsledná barva. Pokud chcete pouhé osvěžení barvy, zvolte 15 - 30 minut. Poté pastu vypláchněte pouze vodou. A hotovo.

Vyhněte se mytí vlasů šampónem po dobu 24 - 48 hodin po barvení, protože obarvení se vlivem oxidace na vzduchu ještě vyvíjí. Před prvním mytím šampónem doporučujeme použít Khadi vlasový olej, který podpoří fixaci pigmentů. Stačí jej nechat působit 30 minut. Vlasy umyjte přírodním šampónem.

Doporučení: každý vlas je jiný. Tak jak všichni jsme jiní, tak i struktura a pigmentace vlasu je individuální. Výsledek se proto může v případě přírodních barev lišit. Nejlepší je proto otestovat si barvu nejprve na nenapádném prameni vlasů.

 

Použití:

Tak jako všechny rostlinné barvy na vlasy Khadi, je i tento odstín 100% přírodní, vegan a BDIH certifikovaný. Je tedy bez jakýchkoliv syntetických barvicích složek, zvýrazňovačů barev či kovových solí. A samozřejmě bez amoniaku a peroxidů. Má vynikající krycí schopnost, včetně šedých vlasů. Cenné, čistě rostlinné ingredience jako henna, senna neboli cassia, ořešák, kurkuma či amla zajišťují sytou, přirozeně zářivou barvu a zároveň intenzivní péči.

Doba působení je 30 - 120 minut. Čím delší je zvolena doba působení, tím intenzivnější a tmavší je výsledek. Tento odstín se zalévá vodou o teplotě 90°C. Jednotlivé Khadi odstíny můžete mezi sebou míchat a vytvářet si své vlastní barevné nuance.

Rostlinné pigmenty čistě přírodních barev na vlasy Khadi obklopí každičký vlas. Budete vnímat a vidět, jak jsou Vaše vlasy silnější a prodchnuté zdravým leskem. Pro přirozeně krásný a markantně opečovávaný vzhled vlasů.

 

Kombinace:  

Tipy na míchání s ostatními Khadi odstíny

Khadi rostlinnou barvu na vlasy Měděná můžete samozřejmě míchat i s dalšími odstíny barev Khadi a vytvářet si tak své vlastní barevné nuance:

 • s bezbarvou Khadi Senna/Cassia nebo Khadi blond odstíny pro pouhé oživení Vašeho předchozího barvení Khadi odstínem Měděná
 • s Khadi Zlatý přeliv pro získání měděného tónu s ještě větším zastoupením zlatých tónů a odlesků
 • s Khadi Střední blond pro blond odstín s měděným nádechem
 • s Khadi Světle hnědá pro teplejší, měděně načervenalou světle hnědou

 

Složení (INCI): Lawsonia Inermis (henna) Leaf Powder, Cassia Italica (senna / cassia) Leaf Powder, Indigofera Tinctoria (indigo) Leaf Powder, Juglans Nigra (ořešák černý) Shell Powder, Curcuma Longa (kurkuma) Rhizome Powder, Jatropha Curcas (jatropha) Leaf Powder, Emblica Officinalis (amla) Fruit Powder, Bacopa Monnieri (brahmi) Leaf Powder

 

Hlavní účinné ingredience

V rostlinné barvě na vlasy Khadi Měděná jsou obsaženy cenné přírodní ingredience, mezi nimi:

Senna / Cassia, nazývaná také „bezbarvá henna“, avšak představuje jinou rostlinu - Cassia obovata nebo Senna italica. Substance z listků senny obklopí konečky vlasů jako vyživující glazura a zreparují drobná poškození. Posiluje strukturu vlasů a dodává jim objem a hedvábní lesk.

Amla neboli indický angrešt je v ajurvédě považována za mnohostranný všelék. Je nazývána „ovocem mládí a krásy“. Obsahuje jednu z nejvyšších koncentrací vitamínu C, bioflavonoidy a další antioxidanty. V ajurvédě je amla známá jako prevence proti předčasnému šedivění a vypadávání vlasů. Posiluje vlasy a dodá jim mimořádný lesk a výrazný objem.

Bacopa monnieri je známá pod jménem brahmi a je nazývaná též jako malý „vílí lístek“. Bylina obsahuje posilující a čisticí ingredience, jako flavonoidy a saponiny. Brahmi je v ajurvédě oblíbenou léčivou rostlinou a intenzivně pečuje o vlasovou pokožku a vlasy.

 

100% natural hnědé BDIH CZ hnědé 100% vegan hnědé

Barvení vlasů krok za krokem

kh_vzornik

Najdete nás i na MALL.CZ